Wpis z mikrobloga

Na studiach miałem taki zwyczaj że co roku umyślnie zmieniałem pokój w akademiku, aby poznać nowych ludzi co rok i wymieniać swoje środowisko. Na czwartym roku trafiłem na niezlego agenta, sąsiada z sąsiedniego pokoju (wspólny łącznik że zlewem). Gość był imprezowiczem i alkusem, coś jak bohaterowie Warsaw Shore. Do tego był bogaty i total Chad. Współlokator trafił mu się informatyk, stereotypowy. Serio. Nie rozmawiali wcale. Nienawidzili się. Chad miał w zimę taktykę wykurzenia kolegi z pokoju niezłą. Postanowił że tak mu życie utrudni, że tamten poprosi o przeniesienie. Mianowicie, na noc otwierał Chad okno, zwłaszcza jak mróz był, sam kładł się w śpiwór i spał. Tak, w spiworze, na łóżku. Informatyk nic na to nie mówił, tylko przywiózł druga kołdrę, kalesony, i tak spał. Chad potem zmiękł i zrezygnował z planu misternego.
Na informatyka nawet robienie imprez i sprowadzania ćpunów w ciągu dnia nie pomagało. Nieraz była impreza u nich w pokoju, patrzę, siedzi z 10 osób jak nie więcej, piją, heheszkują, a informatyk słuchawki na uszy i w OGame gra.

W sumie to obaj byli spoko, ja i mój współlokator, z oboma utrzymywaliśmy dobre stosunki, z Chadem piliśmy i jego kumplami, z informatykiem gadaliśmy i poznaliśmy jego kumpli, piliśmy też i graliśmy w Warhammera papierowego.

Studia to świetny czas.

#truestory #studbaza #studia #akademik #heheszki #chad
  • 109
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja i smutne życie? XDD Mogę się założyć, ze mam więcej wrażeń w mieisac niż ty w 10 lat:)) co jeszcze napiszesz ciekawego? Dawaj, produkuj się ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: Gdyby tak było, to głupie wiadomości na wykopie nie dostarczałyby tobie takiej ogromnej radości, no chyba że masz problemy z psychiką. Organizm dąży do homeostazy. Rozumiesz? Dlatego kłamiesz, że masz ciekawsze życie od przegrywa piwniczaka.
  • Odpowiedz
@crazykokos: Ps. Piszesz, że pracujesz w banku jako kasjerka. I ty chcesz się do mnie porównywać? Leczysz tutaj swoje kompleksy będąc anonimowa? Do tego kupujesz jakieś używane bluzy po 20 zł. Chyba tęsknisz do tych beztroskich lat studenckich?
  • Odpowiedz
@CampbellPrice: misiaczku, TERAZ siedzę na wsi i się nudzę. Wychilluje się i wracam z naładowanymi bateriami i będę tu wchodzić raz na miesiąc albo i rzadziej. Jak to miało miejsce do tej pory :)
Dostarczają mi przyjemność, kiedy zamierzam osiągnąć jakiś efekt i bez najmniejszego problemu tak właśnie się staje. Jak ja chce. Kocham to. Ja zagram, a wykopki (w tym ty) tańczycie. Bez najmniejszego problemu stałam się tu rozpoznawalna.
  • Odpowiedz
bez najmniejszego problemu tak właśnie się staje. Jak ja chce. Kocham to. Ja zagram, a wykopki


@crazykokos: Napisać patusiarską historię i mieć satysfakcję, że ludzie nazywają cie patusiarą. Rzeczywiście genialny plan, ile do tego potrzeba IQ? Jakiego innego skutku można się spodziewać? Próbowałaś czegoś ambitniejszego? Czy w twoim mniemaniu to wystarczy? Czasami dziwi mnie jak mało niektórym piwniczakom potrzeba do szczęścia.
  • Odpowiedz
@CampbellPrice: I jeśli chodzi o ubrania to wyobraź sobie, ze są różne kolekcje, np. Kolekcja jesień 2015 i już tych egzemplarzy nie ma nowych, nie pójdę do sklepu i nie kupię. ale jak sie chce to można poszukać w inny sposób i upolować zdobycz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Kotus pracuje na hipotekach a nie jako kasjerka:) poza tym mam inne źródła dochodu :)


@crazykokos: Czyli jesteś kasierką/akwizytorką, bo czym innym? Gdybyś miała jakieś poważne inne źródło dochodu nie pracowałabyś na stanowisku odpowiadającym kasjerce w biedronce
  • Odpowiedz
@CampbellPrice: Na wykopie czegoś ambitniejszego?xDD jak tu same ofiary losu siedzą xD czuje się tu ponad wszystkich i ponad ciebie. Pstryknie palcem i tańczycie. Piszesz jakieś wysrywy, homeostaza, kasjerka. Dawaj dalej, bawisz mnie perełko :)
  • Odpowiedz
Na wykopie czegoś ambitniejszego?xDD jak tu same ofiary losu siedzą xD czuje się tu ponad wszystkich i ponad ciebie. Pstryknie palcem i tańczycie


@crazykokos: Nie widać tej wyższości. Te twoje trollowanie to jakby spytać która godzina i wyobrażać sobie, że się ma kontrole nad ludźmi bo ktoś na nie odpowiedział. Pytam czy masz jakieś ambitniejsze osiągnięcia, bo jak na razie zachowujesz się jak osoba ograniczona nieświadoma swojej ułomności(tak jak ogromna
  • Odpowiedz
Widzę, że cykl życia atencjuszki przyspiesza, teraz jest już faza "jestem taka zajebista, po #!$%@? ja tu w ogóle siedzę z tym plebsem i piwniczakami, tańczycie jak wam zagram, eloo"
W tym tempie tożsamość będzie znana do jutra, afera z nudesami pojawi się do końca tygodnia, a w weekend już będzie comeback po usunięciu konta ;)
  • Odpowiedz
@CampbellPrice: Ale ja nie zdradzę swoich ambitniejszych zajęć ani ZADNYCH szczegółów z mojego prawdziwego życia :)
No jak ktoś robi jakiś wpis czy pisze komentarz, który denerwuje i ma na profilu jak byk napisane, ze na wykopie to tylko triggeruje i trolluje a głupie piwniczaki się nadal nabierają i wchodzą w dyskusje z trollem to uważam, ze malointeligentni i ułomni to jesteście wy:)
Ja bym nawet nie traciła czasu i
  • Odpowiedz
@tuf_wedrowiec: Btw faza na to, ze jestem lepsza się innych trwa od momentu pojawienia się mnie na tym portalu a nie od dziś czy wczoraj:) wiec coś nie trafiłeś z tym cyklem życia :)
Najczęstsze komentarze jakie dostaje od 2 lat- „ego #!$%@? w kosmos” :)))
  • Odpowiedz
@crazykokos: kononowicz też ma atencje, on też nie jest świadomy swoich ograniczeń. Chyba mu nie zazdroszczę

faza na to, ze jestem lepsza


@crazykokos: są ludzie którzy tworzą kontent, albo mają jakąś wiedzę. A ty? Piszesz coś glupiego i wykopki piszą, że jesteś głupia. Albo piszesz jakbyś miała #!$%@? ego i wykopki piszą „ego #!$%@? w kosmos” Czy coś jeszcze?
  • Odpowiedz
@crazykokos: jeżeli rzeczywiście gnębienie innych sprawia ci przyjemność to masz ogromny problem (co podtrzymują też twoje wpisy), który powinnas leczyć u specjalisty. Współczuję wszystkim osobom z twojego otoczenia
  • Odpowiedz