Wpis z mikrobloga

Laptop (do pracy) + Konsola (do grania) = normalna rodzina


@Policjant997: oj tak byczku +1, jak ludzie chcą grać na PC to niech grają u siebie w domu i nie chwalą siętym publicznie. Co ja zrobię, gdy dziecko zapyta mnie co to jest ta cała ideologia PC?
  • Odpowiedz
@Michalius: pcha do przodu? To ile gier obsługuje Ray Tracing? 10 tytułów które twórcy technlogii zapłacili, żeby RT zostało zaimplementowane dla pokazówki żeby zmusić bezmyślnych pcciarzy do zakupu co roku nowej.
W 2013 Nvidia twierdziła, że GTX 680 jest lepszy od konsol i starczy na całą generacje. Sprawdź na YT jak sprawuje się ta karta w dzisiejszych tytułach. I dalej sobie wierz, że RTX 3090 będzie lepsza przez 10 lat od
  • Odpowiedz
(nie mówiąc o kiepskich kolorach, ale to raczej wina TV)


@KonstantynoPolitanczyKrakowianeczka: Czasami trzeba w ustawieniach przestawić obsługiwaną paletę barw bo konsola nie zawsze ogarnia.

Jeżeli chodzi o temat, no to niestety ale mam PS4 i jeżeli chodzi o to jak te gry chodzą to jest bieda jak cholera i zdecydowanie bardziej wolę grać na komputerze. Ja rozumiem, że można nie oczekiwać najwyższej jakości grafiki, ale niech te gry chociaż działają płynnie
  • Odpowiedz
@Policjant997: i właśnie udowodniłeś, że nie masz pojęcia w tym temacie :)
Karty z najwyższej półki są przeznaczone na rynek profesjonalny gdzie każda sekunda kompilowania etc. się liczy. Nie widzę w kupowaniu co roku nowego GPU do użytku domowego, więc nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem. Druga sprawa to naczytałeś się jakieś konsolowej propagandy i sam kręcisz gównoburzę gdzie wcześniej zaznaczałeś, że to pctowcy to robią. Kup sobie krem na
  • Odpowiedz
Na komputery nie ma gier. Ci robotnicy i zmanipulowany tłum gra dalej w Gothica i Heroesy 3. Jakby były nowe lepsze gry to nie męczyliby 20 letnich tytułów.
  • Odpowiedz
A jeszcze oczywiście drogie gry, promocje na konsolach są zazwyczaj słabe, gdzie na Steamie czy jakimś humble bundle bardzo często dostaje się świetne tytuły za grosze. No i płacenie za granie w multiplayer w grze którą już kupiłeś to według mnie złodziejstwo (i już nie mówcie, że dają "darmowe" gry z plusem, bo bardzo często jest to jakieś guano byle by było). Na PC kupuję grę raz i gram bez przeszkód.
  • Odpowiedz