Wpis z mikrobloga

@zenon0800: a tu byś się zdziwił nie robię tego na co dzień, ale od soboty kończyłem kable w patch panelach i trochę tego gówna zaciskałem na kablach, normalnie zarządzam dziwnymi projektami i trochę klepię kodów. ciągle jednak bym nie robił tago patchcorda, tylko poszedł i kupił najkrótszy jaki byłby w sklepie. wczoraj, zamiast siedzieć pół dnia i 'lepić' 40 patchcordów po 10cm do racka, po prostu zamówiłem je.


@masiakla
  • Odpowiedz
@Tomek_MVP: nie płaciłem z własnej kieszeni, ale ciągle gdybym, też bym pewnie zamówił. ale jak już lubisz rachunki, to podam tobie jaki rachunek by zapłaciła moja firma jak ja bym miał to zaciskać. nie jest to w polsce. 100m kabl utp kosztuje 150zł, paczka 100 wtyczek 80zł, nie mogę kupić kabla na metry czy wtyczek na sztuki, masz już 230zł. zamówienie 40 patchcordów po 3zł sztuka 120zł. nie wliczam nawet
  • Odpowiedz
@Tomek_MVP: Dla mnie na sam koniec to jest bardziej zabawa. Nie chciałbym tego robić codziennie, dlatego też zgodziłem się zrobić sieć w naszym nowym biurze. Takie oderwanie od codziennej pracy, ale czasu na zarabianie 40 kabli nie chciałoby mi się tracić i tak poszedł na to jeden mój dzień wolny i jakieś 4-5 godzin czasu pracy(nie jest to tylko zabawa z kablami).
  • Odpowiedz
  • 1
@LaylaTichy takis mądry to teraz policz jakie będzie miał teraz opoznienie na tej połowie centymetra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz