Wpis z mikrobloga

@Presek: tak, w 2018 wcale się nikt nie jebnął i nie było przeskoku o ponad 100k rocznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak był kręcony to był kręcony przy sprowadzeniu do PL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@HetmanPolnyKoronny: nie wydałem wyroku, po prostu nie widziałem jeszcze takiej sytuacji w tym systemie, sam nie wiem co myślec, obecnie podany przebieg w ogłoszeniu 185 000, czyli auto zrobiłoby 15 000 km przez trzy lata, mokry sen kupującego :D
  • Odpowiedz
@Presek: pomyłki się zdarzają, dopiero inny mirek się żalił na tagu, że mu źle wpisała policja i ma burdel w historii. Fakt ktoś kupił niecałe 3 lata temu i ledwo pojeździł, a teraz sprzedaje, ale z drugiej strony zrobienie 100k w 14 miesięcy, wbicie tego do historii i dopiero kręcenie licznika (prawdopodobnie nawet dwa razy do sprzedaży, bo najpierw robił 100k rocznie, a teraz niecałe 10k) brzmią jeszcze mniej sensownie. Byłbym
  • Odpowiedz
@Presek: Szukałem sobie trójki lekko rozbitej do zrobienia - 320d także oczywistym jest że przebiegi będą miały spore. Wszystkie co do jednej z przebiegiem do 200 tys km nie miały podanego VIN-u... Te z przebiegami 300-400 tys normalnie VIN już był. Janusz zmiłuj się...
  • Odpowiedz