Wpis z mikrobloga

#pastypasterza Jetsescie szurnieci wszyscy którzy tutaj dajecie łapki albo serca i się tym ekscytuje cię przede wszystkim weźcie się do nauki albo zajmijcie się czymś,jak się wam nudzi to pograjcie w grę albo coś ale nie róbcie z siebie debili na ulicy to tak jakby dziwka stała z flagą danego klubu jestem bI i uraza mnie to co robicie. Wmawiajcie sobie że to walka i że wszyscy to faszyści ale i tak nic nie zmienicie, tak denerwuje mnie to że nie mogę zawrzeć ślubu albo.adoptowac dziecka lecz nie robię atencyjnie z tego afery. Nie jestem za waszą śmieszna LGBT bo po prostu NAS ośmieszacie czy wy się wogole zapytaliscie o zdanie gejów że możecie NAS reprezentować ? Przez wasze akcje w Warszawie i Szczecinie jeszcze bardziej się ośmieszacie może po prostu zbierzcie podpisy pod ustawę i pójdzie wszyscy razem pod sejm a nie pojedyncze grupki debili atencjuszy wieszają flagi na pomniki. Nic się nie zmieni jeżeli będziecie robić cyrk, pewnie teraz nazwiecie mnei faszystą nazista albo zdrajca lecz... Mam to w dupie taka mała porada i opinia o was z mojej strony chociaż wy to taki onr tylko że z lewej (czyli też szury ale lewicowe)
  • Odpowiedz