Wpis z mikrobloga

Ankieta na niedzielny wieczór. Pytanie dość trudne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#chelsea

Który z dotychczasowych transferów okaże się najpoważniejszym wzmocnieniem The Blues?

  • Silva 11.3% (7)
  • Chilwell 1.6% (1)
  • Havertz 21.0% (13)
  • Ziyech 19.4% (12)
  • Werner 46.8% (29)

Oddanych głosów: 62

  • 14
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Niestety nie mam zamiaru obrzucać się guanem w komentarzach o to czy masz rację czy nie. Zauważyłem, że jesteś sympatykiem #united i miała to być zarzutka ale ja nie dyskutuje na takie tematy. 1, 2 Kontuzje i Czerwone Diabły, Chelsea czy inny zespół może być w lesie już na początku sezonu drżąc o miejsce w top 4. Po mistrzostwie Leicester każdy chyba patrzy na takie gdybanie z rezerwą.
  • Odpowiedz
Stawiam na Wernera, bo o ile kreowanie od biedy funkcjonowało, tak większość porażek i nerwówy wypływała z połączenia totalnego braku jego wykończenia z jedną czy dwiema wtopami obrony. O ile Werner odnajdzie się w PL i w końcu w Chelsea będzie napastnik, który przekłada akcje na bramki, to zrobi niesamowitą różnicę.

O ile z Chilwellem byłbym ostrożny, tak pozostałe transfery można chyba umieścić na jednym, bardzo dobrym poziomie, z którego na drugiem
  • Odpowiedz
@Kristof7 mimo wszystko, odkąd Chelsea dostała bana na transfery mówiłem, że im to lepiej wyjdzie w perspektywie czasu niż jakiekolwiek innemu zespołowi mogłoby wyjść. Dla nich ten ban wbrew pozorom był zbawieniem.

@Ostrzewtlumie #!$%@?, miałem nadzieję, że wybrnę ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@WarmWeather: Możliwe, ale ciężko to jednoznacznie stwierdzić. Chelsea szukała kogoś na stanowisko "dyrektora sportowego" i to co dziś się dzieje to w dużej mierze zasługa Cecha. Nigdy nie wiadomo czy przy braku bana dostałby tę robotę a jeżeli by nawet ją dostał czy takie sama decyzje podjąłby w tym scenariuszu.

@Warzywo: O takie podejście do tej ankiety mi chodziło. Konkretne miejsce na boisku i problemy gdzie były najbardziej widoczne a
  • Odpowiedz
@Kristof7: Ja postawiłem na Silvę choć na równo z nim ustawiłbym Wernera. Obrona CFC w poprzednim sezonie to był dramat, mnóstwo błędów wynikających z braku komunikacji i prób odbioru piłek na raz. Wierzę, że Silva pomimo wieku wniesie sporo świeżości w obronie i korzystając z doświadczenia nauczy tych parodystów jak się ustawiać.

Jeśli chodzi o Wernera to (z całym szacunkiem do Tammyego czy Giroud) myślę, że będzie to przeskok o 2
  • Odpowiedz
@radical_rootsman: Trochę dziwi mnie taki brak zaufania do Chilwella. Gość jest dużo lepszym zawodnikiem od naszych lewych obrońców. Często za przykład przywoływane jest mu tu spotkanie z City a w takim spotkaniu niewielu obrońców może zejść z podniesioną głową szczególnie jak grasz w niżej notowanej drużynie. Moim zdaniem to będzie duża zmiana w porównaniu do Emersona czy Alonso.
  • Odpowiedz