Wpis z mikrobloga

Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Cały weekend słyszę, że eee Boniek jest be, że Jurek się nie nadaje. Zadam wam jedno pytanie: na których miejscach w rankingu FIFA byliśmy za eee kadencji Grzesia Laty? No, jakoś na siedemdziesiątym, nawet bliżej osiemdzie... siątego. Brawo Romku. I myśmy tu jako zarząd wykonali ogromną pracę, aby tą drużynę wy... Wygrzebać. Zatrudniłem Adasia Nawałkę, który wykonał fantastyczną pracę i ja dobrze eee wiedziałem, że polski trener najlepiej rozumie polską eee...? Duszę. Zanotowaliśmy serię udanych występów, w tym na Euro. Panowie, czemu o tym nikt nie eee wspomina? Co Mati? Ale co na mundialu? Ja tu odnoszę wrażenie, że na siłę chcecie się czegoś do... Doczepić. Prawda jest taka, że myśmy na mundialu wbrew opiniom wielu yyy specjalistów mieli bardzo trudną grupę. Silny fizycznie Senegal, z piłkarzami Liverpoolu czy Napoli. To samo Kolumbia i niedoceniana Japonia, zawsze szybka, zawsze gibka i eee waleczna. Ale jak to mówią, ja wysłuchałem głosu ludu i zastąpiłem Adasia. Panowie, ja się nie zgadzam, że Jurek się nie nadaje. Spójrzmy na to, że on pomimo młodego eee wieku z niejednego pieca chleb jadł, niejedno w szatni wi...? Widział. Raków eee Częstochowa, GKS Katowice, Wisła Płock to nie są przypadkowe drużyny. Pamiętajmy też, że Jurek był kapitanem w kadrze olimpijskiej w... Barcelonie, zgadza się Romku. Ale co, że jaki to ma związek? Panowie, zanim wy zaczniecie eee rozliczać Jurka to weźcie pod uwagę, żeśmy do spotkania z Holandią przystąpili po prawie roku bez gry. Co? Ale co, że oni też? Ale czy u nich brakowało Lewandowskiego? Ja będę Jurka bronił, bo widziałem eee z bliska, jak ta drużyna za siebie wzajemnie walczy. Umówmy się, Jurek awansował na Euro i ma pełne eee prawo, żeby tą kadrę tam popro...? Poprowadzić. I ja jeszcze dodam, że wszyscy chcą z polskich trenerów zrobić eee... wielbłądy, a jakoś nikt nie mówi o udanych eee występach na mistrzostwach Europy drużyn Czesia Michniewicza czy Marcina... Dorny, zgadza się. Co Mateusz? Ale jak "ile lat temu"? No nie, panowie... Ja widzę, że my się eee kompletnie nie rozu...? Rozumiemy. Wyście się ostatnio zachowujecie jak te eee "redakcje" co sugerują", że Boniek planował zamach na papie... Papieża. I tak to my panowie rozmawiać nie będziemy.

#mecz #kanalbekowy #pilkanozna #reprezentacja
Pobierz a.....1 - Panowie, ja wam powiem tako jedno rzecz... Cały weekend słyszę, że eee Boni...
źródło: comment_15994007009zbULhpV92OTrJ7FazxjwU.jpg
  • 9
@aut91: dzisiaj w Cafe Futbol grillowali Brzęczka, szczególnie Kołtoń, a wykopki coś ostatnio pisali, że on jest w jakimś tam zespole medialnym i robi propagandę pro-PZPN i broni kadry.
@klcn123: najwyraźniej ochrona się skończyła,on liże jajca Bońkowi i PZPN wystarczy spojrzeć na jego kanał.pamietacie ustawienie 3 pomocnikami to on uwiarygadnial pomysły Bońka i brzęczka.
@Hegelius: a może większość działań PZPN-u popiera, a to co mu się nie podoba krytykuje i nie ma z tym problemu? Od lat krytykuje choćby temat szkolenia młodzieży. Tutaj to jak na kogoś nie wylewa się ciągle gnoju to znaczy, że liże mu się jajca, brak słów na takie płytkie myślenie.