Wpis z mikrobloga

#zuzel przeczytałem artykuł na Onecie o Jonasie i generalnie że teraz zuzlowcy to są #!$%@?. I kurcze, chyba coś w tym jest. Najlepiej jak jest sucho, słoneczko świeci i brak wiaterku. To jakby piłkarz powiedział że nie zagra bo popadało i może dostać kontuzji. Wiem że żużel to szybkość i dosyć duże niebezpieczeństwo ale oni też są zabezpieczeni plus dmuchane bandy. Czytam wypowiedzi Musielaka i Miedzińskiego że w takich warunkach nie da się jeździć. Jak boją się jeździć po mokrym torze to niech zmienia dyscyplinę skoro potrafią jeździć tylko w słońcu. Byłem na stadionie, widziałem warunki i moim zdaniem było błoto ale spod był twardy. Myślałem że żużel to sport dla twardzieli ale jednak zachowują się jak Hamilton którego nic nie pasuje XD #przemyslenia i trochę #f1
źródło: comment_1599390508JQxsJf6zN9UUJkJLAgfReK.jpg
  • 11
@susuke15: problem w tym, ze teraz w kazdej dyscyplinie sportowej jest jakas gwiazdeczka ktora #!$%@? jakis szajs i przez to kazda dyscyplina robi sie #!$%@?... niedługo boks bedziesz ogladal gdzie leje sie dwoch gosci w strojach ludzika Miechellien zeby przypadkiem nic im sie nie stało... krew to zobaczysz jedynie z twittera jak sie ktorys zatnie przy goleniu nóg
@susuke15: Generalnie żużel dzisiaj to już nie jest żużel jaki znaliśmy kiedyś. Ściganie tylko na płaskich, równych jak stół i twardych torach. W trakcie biegu mało co się dzieje, wieje nudą z toru...
@susuke15: W F1 są większe pieniądze. To wszystko. Znajdź mi zawodnika, który chętnie będzie uszkadzać swoje bolidy. Nie znajdziesz? Lol, to chyba powinni iść na minimalną do Janusza.
@susuke15: no spoko, tylko moim zdaniem to największy problem jest z widocznością, dostaniesz szpryce na ryj przez ułamek sekundy i już nie widzisz nic, zrzutki też niewiele dają przy takim błocie bo ci spływa pod nie i teraz jedź na ślepo...