Wpis z mikrobloga

Kupiłem fife 20. Mam jakiś tam skład w FUT składający się z kart brązowych, srebrnych oraz dwóch złotych. Dostałem także sporo legendarnych piłkarzy na wypożyczeniu, ale ich sobie zostawiłem na cięższe mecze. Jak bardzo się zdziwiłem gdy chciałem pograć offline ligę, ale niestety nie mogę jej znaleźć albo po prostu jej nie ma. #!$%@?, to jak ja mam sobie skład zrobić? Squad battles zagrałem dwa mecze, bo pozostałe dwa maja za wysokie karty. Przeszedłem wiec na zakładkę Division Rivals z tymi moimi brązowymi kartami. I jakiego przeciwnika online dostałem? A no takiego gdzie karty ma same powyżej 90. A najlepsze jest to, ze pedały z EA piszą żebym rozegrał kilo meczy kwalifikacyjnych, aby mogli mnie umieścić w odpowiedniej lidze. No zajebiscie tylko ze jak grałem z typem co ma karty powyżej 90 to w 20 min było już 5:0, to jak #!$%@? to ma być sprawdzenie moich umiejętności? #!$%@?, strasznie się #!$%@? na to wszystko. Ostatnia moja fifa to 18’ i żałowałabym gdybym kupił 20’ za więcej niż teraz dałem czyli 20 zł.

#fifa20 #zalesie ##!$%@?
  • 3
@Bduebels: dlatego dałeś 20zł bo to już koniec gry i zaraz wychodzi 21, ciągle będziesz trafiał na takie składy bo większość graczy gra od początku albo od jakiegoś czasu, ogólnie skład jest dość łatwo ulepszyć ale potrzebujesz na to parę dni poświęcić
@blyskotliwy: Dobrze, ale nawet jakbym kupił ja miesiąc po premierze, to grając online brązowymi kartami tez bym kiedyś trafił na takiego koxa. Gdzie jest jakieś elo aby można było grać na swoim poziomie? Nie ma lig offline ?
@Bduebels: miesiąc po premierze przeciwnicy też by grali #!$%@? kartami, to jaki kto ma skład jest zależne od tego ile czasu poświęcił na grę na przestrzeni roku.

problemem nie jest elo tylko słabi zawodnicy, poświęć trochę czasu, żeby mieć chociaż złoty skład i od razu będzie progres

wrzucam serię jak koleś zaczął od nowa i względnie szybko zbudował dobry skład (w 1 odcinku zapomniał wyłączyć dźwięki w tle i trochę #!$%@?