Wpis z mikrobloga

Interesują mnie perfumy leśne, ziołowe (są takie?) Zawsze zastanawiało mnie jak to pachnie. Also, bardzo lubię swoje perfumy Calvin Klein Truth. Czy któryś z dżentelmenów spod tego tagu zechce mi doradzić, co mógłbym kupić? Na razie limit do 100 zł, ale jeśli pojawi się coś naprawdę interesującego, to jestem skłonny wydać większą kwotę.

#perfumy
  • 9
@Kosciotrup: Zacznijmy od tego ze nie kupuj niczego w ciemno. Hmmm ziołowy jest choćby klasyczny Alfred Sung Homme i jest w cenie do 100 zł ale to jest taki mega mocny ziolowo mydlany zapach. Skoncentrowane męskie mydło. Ja bardzo lubię zwłaszcza w chłodne dni. Ziołowy i leśny jest także zielony Polo ale to już dużo większy koszt.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosciotrup:
Jeśli przyjmiemy, że mamy ten las. I ten las zalała woda. Dużo wody. Bardzo dużo wody. Tak dużo, że się zrobił ocean. I przypłynęły foki, ryby, ośmiornice i inne żyjątka wodne. I potem przypłynęły wieloryby. I zjadły trochę tych żyjątek. Ale foka była nieświeża. I temu wielorybu siem bekuo. I się ulało. I te ulane pływało po wodzie. I ktoś przypłynął i to zabrał. A potem przeanalizował w laboratorium. I