Wpis z mikrobloga

@vortange05: a czytasz to pierwszy raz czy już któryś, bo właśnie tego się boję sięgając po książki z przeszłości, że już nie zrobią na mnie takiego wrażenia, podobnie ostatnio miałem z Kotorem, teraz to już nie to samo
@Felipe: pierwszy raz, mam tyle do nadrobienia że nie mam czasu obecnie na czytanie 2 czy 3 raz tej samej książki. Chciałbym zacząć wektor pierwszy po tej książce ale chronologicznie następna jest " Dzieci Jedi"(ktora podobno slaba jest), także musze coś nowego zacząć wybierać :p
@Koosalagoopagoop: jeśli chodzi o to co mam to tak (p-przeczytane, n-nieprzeczytane): trylogia banea(p), trylogia thrawna (p), duologia thrawna (p), poza galaktyke (p), rozbitkowie z nirauan (p), lordowie sithow (p), cienie imperium (p). A tera same nieprzeczytane (które mam - nowa trylogia thrawna, utracone gwiazdy, darth plagueis, dzieci jedi, wektor pierwszy, punkt przełomu
@vortange05: no to polecam całą serię X-Wingi ( ͡° ͜ʖ ͡°) pierwsze spotkanie z postacią Corrana Horna. Czytania dużo bo tomów jest 10. Właśnie mnie korci żeby do nich wrócić plus nie czytałem ostatniego tomu, który wyszedł lata później. Uwielbiam bo są takie inne trochę, w sensie żadnych mieczów świetlnych i mocy tylko blastery i myśliwce a ja kocham myśliwce (
Pobierz
źródło: comment_1599330912aO1KIfVkGGTn9XTCCrHyZf.jpg