Wpis z mikrobloga

@Danny10: Też dochodzę do takiego wniosku. Nudzi mnie męczenie wszystkich mistrzostw Red Bullem X2011, a sama jazda jest na takim poziomie, że nawet kierownicy mi się podłączać nie chce i na padzie jeżdżę.

@Liquid_Snake: A Ty to plusujesz pewnie, żebym Ci przypadkiem miejsca nie zabrał w #mirkoligaps3? :D
@KORraN: Plusuje bo chłop ma rację, ja dodam od siebie tylko tyle że miałem GT5 gratis do konsoli i sprzedałem nawet nie otwierając tej gry, dla mnie w ogóle szkoda czasu na takie niedorobione bety jaką jest GT5, grać będę dopiero w naprawione GT5 znane jako GT6 :) co do mirkoligi to ten tydzień wygrać może każdy, ja już nie muszę cisnąć i spokojnie robie sobię platynę w Resident Evil 5,
@Liquid_Snake: A co takiego niedorobionego jest w GT5? Bo ja jestem przyzwyczajony do symulatorów wyścigowych, GT5 to jazda totalnie na luzie i poza kiepskimi dźwiękami raczej nic więcej złego mi się w oczy nie rzuciło.

@Bresiu: Jeszcze tam nie doszedłem, zostały mi jedne mistrzostwa w przedostatniej grupie.
@KORraN: Sporo tego by było ale nie chcę zaczynać wojenki na temat GT5 bo jeżeli lubisz tą grę to będziesz starał się obalić każdy mój argument więc daruje sobie, skoro tobie gra się podoba to tym bardziej nie chcę psuć ci jej smaku ;)
@KORraN: no GT5 zalicza sie do semisimulation czyli pol symulator ale nie w tym rzecz tylko proces tworzenia gry 10 lat i tak marne efekty jak legendarnie dlugie loadingi albo ladniejsze i copy paste auta z PS2, tak sie nie robi, to jest wstyd dla devepopera, licze na to ze 6tka bedzie "naprawioną" 5tka i wtedy zaczne w to grac bo poki co GT wymieka przy Forza.