Wpis z mikrobloga

@Gaku745:usprawiedliwiam? To nie usprawiedliwienie tego co robią a wskazanie problemu jaki leży w pracy Policji ( na tym polega szukanie rozwiązania, od stwierdzenia podstawy problemu i szukaniu rozwiązania, a nie tępa agresja skierowana na niewinnych ludzi).Gdzie proszą od dekad? Jacy ludzie? Jakoś nie widziałem ogromnych marszów ludzi którzy domagali się zakończenia wojen, zmiany podatków, zatrzymania socjalu, czy cen paliw. Widzę jedynie zdesperowanych głąbów którzy chcą zmienić świat w niewiadomo w
  • Odpowiedz
@Gaku745:
Ten obrazek jest idiotyczny na tak wielu poziomach, że nie bardzo wiadomo od czego zacząć, więc może tylko o jednym: w rzeczywistości ta parka obróciłaby się do policjanta i apelowała o wyswobodzenie zatrzymanego. Dokładnie tak, jak to było w przypadku Floyda.
  • Odpowiedz
W stanach policyjna reforma jest konieczna, bo nie ma nic co mógłbyś zrobić co by zadowoliło dostatecznie rozwydrzonego policjanta. A daje tylko paliwo napędowe chorym ludziom. Fetyszyzacja wymiaru mściwej sprawiedliwości i dehumanizacja ludzkiego życia. To wszystko co mogę w tym temacie powiedzieć.


@Gaku745: Masz nadzieję, że w Polsce pod rządami PiS jest lepiej?
  • Odpowiedz
Możesz ten wolny czas poświęcić na edukację ortograficzną.


@pomarancza3000: A jak się pisze karzą czy każą?

Niestety nie mam czasu na zmarnowanie, jestem bardzo zapracowanym człowiekiem ¯\_(ツ)_/¯

Żebym się tak dla ciebie poświęcił to musiał byś mnie najpierw w dupę pocałować.
  • Odpowiedz
Masz nadzieję, że w Polsce pod rządami PiS jest lepiej?


@tojestmultikonto: jest mimo wszystko trochę lepiej, u nas przeciętny policjant ma więcej treningu niż przeciętny burak z USA, za PiSu zrobiło się co prawda beznadziejnie kiedy policja została wykorzystana do wyłapania 52 randomowych przechodniów w trakcie zatrzymania Margot, ale do wymierzania sprawiedliwości na miejscu zatrzymania w wyniku samowolki jeszcze na szczęście dość daleko. Amerykański policjant ma tyle kwalifikacji, to nasz
  • Odpowiedz
Czyjaś własność jest zatem dla nich bardziej drogocenna, niż ludzkie życie


@Gaku745: a jak ma być inaczej? Jak ktoś chce cie okraść, to do niego strzelasz. To raczej w miarę normalny odruch.
  • Odpowiedz
@Nestorm: Usuwałem tylko rasizm, po co ma tu wisieć? Dyskryminacja na tle rasowym jest niedopuszczalna.

Poza tym ty nie masz pojęcia co to jest totalitaryzm. Totalitaryzm jest wtedy jak państwo kontroluje twoje życie. Nie jak jakiś wykopek usuwa komentarze pod swoim własnym wpisem. To prywatna strona, moje konto, mój wpis, serwis umożliwia mi taką opcję więc z niej korzystam. Jak ci się nie podoba to zgłoś zażalenie do Michała Białka
  • Odpowiedz
@Gaku745: A co ma mi się nie podobać, przejawiasz takie same zachowania jak opcja polityczna z którą sympatyzujesz. Tylko stwierdzam po przeczytaniu tego wątku, nie musisz się zgadzać z moją opinią.
  • Odpowiedz
@Gaku745: Jednym z aspektów totalitaryzmu jest chęć kontroli nad wszystkimi aspektami na które masz wpływ, w tym wypadku masz kontrolę nad tym wątkiem i identycznie jak w totalitaryźmie pozwalasz sobie na jego cenzurę wg, własnych widzimisię. Nie napisałem, że tworzysz system totalitarny albo wyczerpujesz jego definicję ale żeby to zrozumieć trzeba ogarniać co to jest cytat i odrobinkę łączyć fakty xD
  • Odpowiedz
@Nestorm: #!$%@? #!$%@? jesteś xD to mój wątek, moja sprawa jakie tu są komentarze, mam prawo usuwać.

Czy jak chcesz mieć kontrolę nad wszystkimi aspektami w twoim domu to to jest domowy totalitaryzm? #!$%@?ło cię gościu xD
  • Odpowiedz
@Gaku745: Oho widzę poziom szamba już wybił. Nie powiem, żebym się tego nie spodziewał, przewidywalna reakcja na prawdę (agresja). Tak, jeżeli chcę mieć kontrolę nad wszystkimi domownikami i nad tym co mówią, jakbym chciał im zatykać usta i decydować co jest dobrym a co złym poglądem to jak najbardziej przejawiał bym cechy totalitarne.
  • Odpowiedz
@Nestorm: możesz pisać wszystko na co masz ochotę, a ja mam prawo usuwać wszystko co zechce. Oboje korzystamy z naszej wolności. Czyżbyś próbował odebrać moje prawo do usuwania wiadomości, bądź próbował zniechęcić mnie do korzystania z niego? Dość totalitarne z twojej strony, nie sądzisz? Czemu ingerujesz w moją wolność?

Zauważ że nie usuwałem wiadomości które się ze mną nie zgadzają. Usuwałem tylko wiadomości, które były JEDNOZNACZNIE RASISTOWSKIE. Nie wiesz jak
  • Odpowiedz
@Gaku745: Skoro się tłumaczysz to chyba zrozumiałeś o co mi chodzi. W żadnym wypadku nie zamierzam odbierać Ci tego prawa (nie jestem z lewicy), po to są te opcje żeby z nich korzystać co nie znaczy, że nie mogę zostawić tutaj cytatu który idealnie pasuje do sytuacji. Bo to właśnie pod tagiem #lewica obserwuje się takie kwiatki. A kto zadecydował czy wypowiedzi są "jednoznacznie rasistowskie? Ty :D Mogę
  • Odpowiedz