Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się czy nie zrobić może jakiejś wykopowej zbiórki pieniędzy na fundację, którą wybierzemy wspólnie? Ja myślę bardziej o zwierzaczkach, bo teraz jest straszny dramat w fundacjach jeśli chodzi o jedzonko i środki higieniczne, ale wydaje mi się to całkiem spoczko opcją. Jak myślicie, spoko pomysł? Mam zaufane konto na zrzutce, nie oszukam Was na hajs bo dla mnie zwierzaczki są najważniejsze. Kasa poszłaby na jedzonko i ew środki, których fundacja potrzebuje w pierwszej kolejności, oczywiście po wcześniejszym kontakcie z nimi. Dorzucilibyście złotówkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#zwierzaczki #zrzutka
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Kokosowynumer wydaje mi się, że zwierzaczki zawsze potrzebują pomocy, więc taka zbiórka byłaby chociażby tymczasowym odciążeniem. I można wybrać mniejszą fundację, która bardziej potrzebuje pomocy :)
  • Odpowiedz
@zapieponczek: tu się przewija tyle wpisów, wrzutek o hajsy na chore madki, dziecka, biedne zwierzątka i inne żebry, że nie wiem czy się z tym przebijesz. Spróbować możesz, zachęcić możesz, ale nie wróżę wielkiego sukcesu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@zapieponczek: fundacja chata zwierzaka jest super, iwona wrzuca nagrania z domu na fb, pokazuje wyciągi z kont i rachunki, kazdy moze tam podjechać i fajnie jest, ale niestety ma ciągle długi. Szkoda, bo gdyby kazdy z lajkujących fp płacił miesięcznie zlotowke, to by dawala rade. Ja niestety place tylko 20 zl miesiecznie.
  • Odpowiedz