Wpis z mikrobloga

Witam, tak oglądam mondeo mk3 i zastanawiam się czego te auta są takie tanie. Upatrzyłem sobie na przykład pełną opcję, te bananowe skóry, ten automat i KLIMATYZACJA na której tak mi zależy, bo kolejnego roku już nie wytrzymam no i podtlenek lpg w cenie. To tylko przykład https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-salon-polska-2-5-v6-gaz-188-tys-km-skory-automat-bez-rdzy-gwarancja-ID6D7voe.html
Obecnie jeżdżę felicją w gazie i w zakupie dużo tańsze nie było. To moje ma 40tys przebiegu i od 3 lat nie widziałem mechanika no i nie zepsuło się właściwie nic, zapomniałem jak mechanik wygląda i już nie wiem co mam zrobić. Chciało by się zmienić, ale przebić potem wartość autach w naprawach, ja nie wiem, mam w ogóle oglądać coś takiego? Co tym fordom dolega że są takie tanie? #ford #felicia #motoryzacja
misiek998 - Witam, tak oglądam mondeo mk3 i zastanawiam się czego te auta są takie ta...

źródło: comment_1599248368Vvc9jhnCyYQW31QyUBidRt.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@misiek998: Najpopularniejszy silnik 2.0 TDCI ma problemy z pompą paliwa, której opiłki zatykają wtryskiwacze. Zabezpieczenie antykorozyjne też nie jest na najwyższym poziomie. Jakbyś chciał kombi to uwaga na nivo bo niektóre mają.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@misiek998: Mk3 są takie tanie ponieważ miały kiepskie silniki diesla TDCI z układem paliwowym delphi gdzie zacierały się pompy wtryskowe i uszkadzały cały układ paliwowy. Przez ten mankament te samochody mają zła opinie i straciły na swojej wartości. Tak w skrócie. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nochybaniebardzo: Auto stoi pól roku w garazu, po czym ubzduram sobie wyjazd na jakieś tychy, czy zakopane, wsiadam i lecę, tylko głośno w środku i jak przywali +30 to powodzenia, kombinuję żeby jechać innym
  • Odpowiedz
@nochybaniebardzo: Bo właśnie czasem MUSZĘ nim jeździć, nawet jak dowali +30, nigdzie dalej nie jeżdzę jak 200 w jedną bo mi łeb pęka od hałasu, zatyczki do uszu nie są tak dobre jak je reklamują, nie czuję się bezpiecznie jadąc prawie vmax 120 i w ogóle nie mam ochoty nigdzie jeździć, bo wygoda taczki. Do miasta spoko, ale gdzieś dalej...
  • Odpowiedz
@nochybaniebardzo: W tym roku jakieś 2 tysiące? Kilka razy na tychy z przymusu. Mieszkam na uboczu, taryfy nie ma 24/7, uber działa tylko w dużych miastach? Do pracy śmigam służbowym gratem, dzień w dzień 30km w jedną stronę, a te moje stoi w garażu, bardziej na weekendy czy codzienne zakupy. Jak mam czas i ładna pogoda biorę rower. Do najbliższego sklepu mam 2km, wszędzie typu rodzina, muszę dojeżdżać. Powiem głupia usterka,
  • Odpowiedz