Wpis z mikrobloga

Pośmiejmy się trochę z szurów i foliarzy. Oczywiście filmik wcale nie przedstawia procedury pobierania wymazu w kierunku diagnostyki koronawirusa. Wybrane komentarze:

to celowe uszkadzanie ludzi

Po moim trupie odrabie ręce jak się z tym zbliża do mojej rodziny Polacy to ostatni moment na pobudkę inaczej proponuje wziąć prześcieradła i udać się na najbliższy cmentarz .

Plan zniewolenia i depopulacji innych-plan psycholi-jest od dawna systematycznie realizowany-rekami innych. POBUDKA

Doczytałem w którymś komentarzu że firma która produkuje te pałeczki ma siedzibę w Londynie a nazywa się "ipsos mori" co z łaciny oznacza "oni umierają"

Ten "test" uszkadza mózg i dna! Kolejna sprawa- ciekawe,co jest na patyku aplikowane bezpośrednio do mózgu?????? NIGDY NIE MOZNA SIE NA TO ZGODZIC! TO POWOLNA ŚMIERĆ ! ŚCIAGAJCIE,ROZPOWSZECHNIAJCIE FILM,PÓKI TE SŁUGI dIABŁA NIE USUNĄ GO Z YOUTUBA !

No wlasnie ten dlugi patyk ma dostac sie do.mozgu pczywiscie nie bezposrednio i w tym tescie jest juz szczepinka .jest wyjasnienie na ytbe poszperac trzeba .ja to slyszalam tylko teaz niepamietam na ktorym niezaleznym.moze Andy chondy

Przecież ONI to robią celowo, aby zlikwidować nas - Słowian. Stanowimy dla NICH zagrożenie, bo jesteśmy mądrzejsi i ludzcy, a ONI mają ograniczone umysły ! Taka jest prawda !


Tak, ci ludzie istnieją naprawdę.
#koronawirus #teoriespiskowe #foliarze #szury #covid19
  • 3