Wpis z mikrobloga

@kaspe: zapisałem sobie te zdjęcie, jak będę ok 23 wysyłał po znajomych i cisnął bekę z tego pana piłkarza, jak on i cała kadra da dzisiaj blamaż bez Robercika ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Taki ostentacyjny brak radości jest nie mniej upokarzający niż nadmierna ekscytacja i głupia cieszynka.


@HaloJadzia: mam dokładnie to samo podejście. Jak Legii zdarzało się pograc z bardzo silnymi rywalami to ból zawsze odrobinę koiła mi radość przeciwnika. To najlepsza oznaka tego że byliśmy trudnym rywalem i wcale nie podejmowali się walki ze 100% pewnością zwycięstwa.

Zdecydowanie najgorsza jest zlewka po bramce.
  • Odpowiedz
@HaloJadzia

Taki ostentacyjny brak radości jest nie mniej upokarzający niż nadmierna ekscytacja i głupia cieszynka.


jakie byłoby zatem właściwe zachowanie? Wbicie sobie samobója w geście solidarności? Malowanie kredą wspierających rysunków w polu karnym przeciwnika? Pojednawcze obciągniecie bramkarzowi przez strzelca?
  • Odpowiedz
@Benor: wg rankingu FIFA 19 vs 40 miejsce, wiec trochę tak. No i wiem, że tamten mecz to tez nie było outperforming, bo gol był na 2:0, ale status meczu towarzyskiego to trochę rownoważy.
  • Odpowiedz