Wpis z mikrobloga

Czy po ponad roku sytuacja ze sklepem mania-perfum.pl się rozwiązała?

Otóż firma INTER PROJECT SP Z O O
ul. Ks. Władysława Żaboklickiego 4/2
05-480 Karczew Otwock
KRS 0000382591
REGON 142893686
NIP 5272653581
której właścicielem jest Andrzej Broniszewski
nie wywiązuje się z zawartych umów sprzedaży, a w konsekwencji czego zalega ze zwrotem środków otrzymanych w następstwie sprzedaży produktów.

#codziennamaniaperfum #perfumy
  • 8
@BotRekrutacyjny: Nie mam pojęcia dlaczego na tym papierze jest data z marca. Byłem na komisariacie gdzieś koło listopada/grudnia zeszłego roku. Wtedy odesłali mnie z kwitkiem. Sprawę z pomocą @corka_mirka zgłosiłem kolejno do RPK i sądu. Mailowałem, telefonowałem - nie mam pojęcia, co się dzieje na tej drodze. Polskie prawo przyjazne konsumentowi? Ha tfu, #!$%@?. Jakiś czas temu, w okresie pandemiczno-wakacyjno-homeofficowym (tbh nie pamiętam dokładnie, mam wrażenie, że niedawno był czerwiec...) oddając
@BotRekrutacyjny: Ja jestem zaledwie jednym z pokrzywdzonych. Dobrze by było, gdyby ktokolwiek zajmował się takimi działalnościami, które są nastawione jedynie na szkodę nas - konsumentów.
Btw to mógł być każdy. Ta oferta na bergamotkę od Tomka przewijała się na wykopie, a sam sklep był polecany na perfuforum i perfumehub. Perfumehub bardzo szybko zareagował na mojego maila i zmienił status perfumerii na niezaufany. Szacun dla ich moderatora, że tak sprawnie działa.
Polskie prawo przyjazne konsumentowi? Ha tfu, #!$%@?.


@ZnubionekFan: W zeszłym roku pękła mi oprawka okularów, dwa razy wymieniali mi na nową z tytułu rękojmi. Po tym jak pękła trzeci raz (wszystko w ciągu 4 miesięcy od zakupu) poprosiłem o zwrot pieniędzy za okulary. Pracownik salonu optycznego kazał czekać na szefa, szef pomimo podparcia się wydrukowaną stroną UOKIK, powiedział że on ma to w pompie i zaprasza do sądu. Odpuściłem #!$%@?, bo