Wpis z mikrobloga

wiem co to za pub. Byłem w Gdańsku tylko raz i tylko na tydzień

@Janusz_Dmowski-Zubr: No w #!$%@? mały, tym bardziej że to Warszawa xD


@xDgg: wut? XD Przecież to nagranie z Krakowa z lokalu na rogu Tomasza i Jana, przy "zaułku niewiernego Tomasza".
  • Odpowiedz
Jak dla mnie to jest to zachowanie arcy-chamskie. W stu procentach zrozumiałbym, gdyby on jej pojechał w ramach jakiejś kłótni czy ewentualnie odpowiedzi na zaczepkę. Ale ona nic nie zrobiła i szczerze mówiąc do czasu rzucenia epitetem była sympatyczna. Nie mówiąc też o tym, że nie jest też jakaś brzydka. W ogóle nie nazwałbym jej grubą. Nie jest na pewno chuda, ale jak myślę o grubych babach to mam zupełnie inny obraz
  • Odpowiedz
@ever444: Ech... dlaczego świat jest taki zakłamany?
Jestem trochę autystyczny.
Ja też bym grubej powiedział że jest gruba(chociaż ta na filmie nie jest jakaś turbo-ulana)
Jak wyczuć co się może mówić a czego nie? Dlaczego trzeba kłamać, lub obchodzić nazywanie prostych rzeczy eufemizmami?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Ale ona nic nie zrobiła i szczerze mówiąc do czasu rzucenia epitetem była sympatyczna. Nie mówiąc też o tym, że nie jest też jakaś brzydka. W ogóle nie nazwałbym jej grubą.

@MultikontoRumuna: oglądałem szerszy kontekst. Ekipa tych gości zanim wbiła do baru, to podglądała przez okno te dwie panie, i innego faceta tulącego się z tą ładniejszą, na co ta grubsza reagowała ściągając jego rękę z pleców tej ładniejszej. Śmiali
  • Odpowiedz