Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki! Jesteśmy tu nowi, więc witamy się z wami #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kojarzycie nowy serial HBO Kraina Lovecrafta? A czy wiecie, że powstał na postawie książki?
To właśnie ją możecie wygrać!

Wystarczy, że:
1. Zostawicie plusa
2. Na początku przyszłego tygodnia wybierzemy trzech zwycięzców.

Do wygrania egzemplarze książki Kraina Lovecrafta, w której autor łączy tradycje powieści grozy, horroru oraz fantastyki, tworząc niezwykłą, wciągającą oraz emocjonującą opowieść o okrucieństwie rasistowskich przekonań.

#konkurs #ksiazki #seriale
wydawnictwo_wab - Mirki i Mirabelki! Jesteśmy tu nowi, więc witamy się z wami #rozdaj...

źródło: comment_1599144389wi51qGnnVNPuRrDZd2ZAMm.jpg

Pobierz
  • 53
  • Odpowiedz
opowieść o okrucieństwie rasistowskich przekonań


@wydawnictwo_wab: To nie jest opowieść o okrucieństwie rasistowskich przekonań, lecz film rasistowski wobec białych. Wszyscy biali w nim występujący mają podły, prostacki, okrutny charakter. Nawet ta, która wydawała się na początku względnie przyzwoita, pod koniec okazuje się zwykłym patusem.

@Hetrodomitrazocholina:
  • Odpowiedz
Jestem rasistką wedle obowiązujących standardów


@Hetrodomitrazocholina: Nie, raczej po prostu jesteś. Ja nie popieram ani BLM, ani LGBT+ ale nie mam problemu z czytaniem książek na takowe tematy bo każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę, że w latach 50-60 w stanach za bycie murzynem mogłeś być na środku kawiarenki #!$%@? na śmierć a w najlepszym przypadku opluty, jeśli była tylko dla białych.
  • Odpowiedz
Jestem rasistką wedle obowiązujących standardów


@Hetrodomitrazocholina: Nie, raczej po prostu jesteś. Ja nie popieram ani BLM, ani LGBT+ ale nie mam problemu z czytaniem książek na takowe tematy bo każdy człowiek powinien zdawać sobie sprawę, że w latach 50-60 w stanach za bycie murzynem mogłeś być na środku kawiarenki #!$%@? na śmierć a w najlepszym przypadku opluty, jeśli była tylko dla białych.
  • Odpowiedz
ien zdawać sobie sprawę, że w latach 50-60 w stanach za bycie murzynem mogłeś być na środku kawiarenki #!$%@?


@FormalinK: Oczywiście zdaję sobie z tego sprawę. Tak jak z wielu innych rzeczy dotyczących hmm problemów rasowych. Nie zmienia to faktów, że Ty jesteś przewrażliwiony, ja nie widzę nic złego w byciu rasistą, a książki fabularne z wymyślonymi historiami wolę czytać dla przyjemności, a do moich ulubionych należą fantasy i sci-fi,
  • Odpowiedz
@wydawnictwo_wab: A propos Lovecrafta i Murzynów najbardziej lubię jego cytat:

Czarnuchy są biologicznie niższe od rasy białej a nawet mongolskiej, i trzeba co jakiś czas przypomnieć Amerykanom z północy o niebezpieczeństwie którym grozi dopuszczanie ich do przywilejów społecznych i politycznych... Ku-Klux klan to szlachetna choć oczerniana grupa Południowców którzy ocalili pół kraju przed zagładą... Rasizm to dar natury, który umożliwia zachowanie w czystości podziału ludzkości który ewoluował przez wieki.
  • Odpowiedz
@Whoresbane: hej, właśnie ostatnio zastanawiałem się aby kupić jakieś książki Lovecrafta pozwól, że zapytam czy kolejność czytania ma znaczenie oraz jakie oprócz tych dwóch warto kupić?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wydawnictwo_wab: Pamiętam, że jak do Polski wchodziło DVD to szło kupić magazyn z 3 płytami 2 to jakieś pejzaże I pingwiny a 3 to była klikanka pierwszoosobowa/przygodowka w klimacie Lovecrafta, gdzie szło zginąć wchodząc do sekciarskiego kościoła. Ma ktoś tej gry tytuł?
  • Odpowiedz