Wpis z mikrobloga

#dhl #kurier #allegro

Od wczoraj od 7 rano moja paczka leży w oddziale w moim mieście. Wczoraj kurier jej nie zabrał, DHL nie wie dlaczego.
Dzisiaj, jest już 11, kurier również paczki nie zabrał. DHL nadal nie wie dlaczego. Musiałem zgłosić jakąś interwencję przez infolinię i mam się łudzić, że się postarają dostarczyć.

Czy ktoś miał podobną sytuację? Albo czy ktoś może pracuje w firmie kurierskiej i wie co tu się odwala?
  • 13
@abcdefghijklmn8: Różnie z tym bywa. Często paczkę uszkodzoną omijają szerokim łukiem, dopóki nikt nie zgłosi reklamacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z tymi zaległymi paczkami to też jest różnie, co wpadnie w ręce to bierze i leci
@robertx: Interwencja oddzwoniła. Kurier ma się potem ponownie zapakować i to przywieźć. Standardowa procedura czy raczej dostał reprymendę? Paczka niby nie jest zniszczona, jedynie niby coś, że waga wyższa niż deklarowana. Z tym, że ja wagi nawet nie znam i nie wiem jaki ma to mieć wpływ na co najmniej dwa dni opóźnienia.
@cranberry250: @robertx: Paczka dotarła. Wysłali chyba jakiegoś specjalnego kuriera dodatkowo bo miał same wielkie gabaryty w wielkim samochodzie z logiem Castoramy(?). W każdym razie interwencja DHL o dziwo działa. Pudło pogniecione, materac nienaruszony. Tak więc opóźnienie chyba tylko dlatego że nikomu sie nie chciało dużej paczki przenieść...