Wpis z mikrobloga

@studentskyyy @kotbehemoth: jestem już po prysznicu ale po 7 godzinach jeszcze go delikatnie czułem przy ruszeniu się, projekcja biurowa, nienachalna, czyli idealnie do tak dostojnego zapachu. Bardzo jestem zadowolony z parametrów. Wszystko to jednak kwestia skóry bo wczoraj pierwszy raz testowałem Chanel Coromandel który do lekkich zapachów nie należy, a po 3 godzinach musiałem szurować nosem, żeby coś poczuć.
  • Odpowiedz
@mekekeke: Ale dałeś dzisiaj :o Myślałem o tym zapachu, widziałem i wąchałem go ostatnio jakieś 7-8 lat temu ale nie pamiętałem co to jest :D Gdzie dorwałeś?
  • Odpowiedz
@mekekeke: O NIEEEEEEEEEEEEEE, SERIO? Zdarza się częściej czy to coś wyjątkowego? Bo widzę, że Jazz Club można dorwać za 357 na parfumdreams... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nixon52: nie śledziłem wcześniej cen Voyage, więc nie mam pojęcia. Mirek wrzucił promke na tag i udało się kupić. Aktualnie najtaniej tester jest za 289zl na miracolo.pl oraz produkt za 315zl na onlineperfumy.pl
Na flaconi przeważnie możesz dostać taniej Margiele
  • Odpowiedz
@mekekeke: W elnino będę czekał na Herrmesa w takim razie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nic nie ma z Margieli w flaconi, poczekam jeszcze chwilę i coś koło 10 zamówię podejrzewam no ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki!
  • Odpowiedz