Wpis z mikrobloga

@kmornick: zaczynasz od promoklocki.pl gdzie znajdziesz info o najniższych cenach za dany zestaw.
Jeśli chodzi o same sklepy: allegro.pl. al.to, bonito.pl, amazon.de, klockowo.pl, sklepmanami.pl.

Empika, Smyka i Livro nie polecam bo #!$%@? anulują zamówienia i nie dbają o pudełka, ale jeśli ci nie przeszkadza, to możesz próbować.

Oprócz tego bricklink.com.
  • Odpowiedz
a masz jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę który dobrze pakuje paczki?


@final_riot: najbardziej zadowolony byłem z https://allegro.pl/uzytkownik/minimax-shop - z tego co pamiętam, to jest kilka innych jeszcze loginów (ale teraz z głowy ci nie powiem dokładnie, bo już nie pamiętam), ale jak sprawdzisz dane tamtych firm, to będzie:
Intertoys Sp. z o.o. sp. k.
Lotnicza, 1
60-421 Poznań
Za każdym razem byłem bardzo zadowolony z zapakowania przesyłki.

Jeśli chodzi o inne sklepy to
  • Odpowiedz
@iron_fox2: lego.com to tak średnio, bo drogo jest u nich ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Dodatkowo długo się czeka na paczkę. Chociaż w sumie tyle samo czasu, co na paczkę z Amazona xD
  • Odpowiedz
@damw: raz miałem z Lego Shopem tak że zamówienie dostałem po 4 miesiącach, ale ogólnie to dostaje w przeciągu 3-4 dni. Czasami na części z allegro dłużej czekam ;)
  • Odpowiedz
@ixdude: no to musiałeś chyba złożyć zamówienie oczekujące i dlatego 4 miesiące czekałeś (zamówienie w kwietniu/maju na nowe zestawy SW, co pojawiły się 2 dni temu?) :) Ja mam inne doświadczenie z shop.lego.com. Najczęściej czekałem 2-3 dni na wysyłkę, i potem 2-3 dni na dostarczenie (dni robocze ofc). Więc potem się okazywało, że na paczkę często 6-9 dni musiałem czekać.
I jest to dla mnie strasznie długo, bo przyzwyczaiłem się do
  • Odpowiedz
@damw: ja tylko z szama dla kotow tak mam ze zamawiasz chocby w niedziele to rano w poniedzialek kurier puka do drzwi. a tak to zawsze te 2-4 dni sie czeka na allegro. 6-9 dni to sporo.
  • Odpowiedz
@ixdude: hmmmm no to może u dziwnych sprzedawców zamawiasz (albo za późno). Ja zamawiam sobie przed 12:00 i zawsze mi wysyłają tego samego dnia.
  • Odpowiedz