Wpis z mikrobloga

W sierpniu do kolekcji jednotomówek Waneko dołączyła manga autorstwa Nachi Aono. Theo, bo taki nosi tytuł, to propozycja dla czytelników, którzy gustują w mangach spod kategorii boys love, a jako że i ja po wspomniane sięgam często, nie mogłem odmówić egzemplarza recenzenckiego. Mam jednak co do Theo mieszane uczucia. Ciężko mi bowiem znaleźć w niej to gatunkowe “love”.

Zastanawiacie się, o co mi właściwie chodzi? O tym w tekście!

Theo | Czy można zrobić boys love bez miłości? | Recenzja

#manga #komiks #anime #yaoi #lgbt
szogu3 - W sierpniu do kolekcji jednotomówek Waneko dołączyła manga autorstwa Nachi A...

źródło: comment_1599071395kXiCgSlEJM9byLjkfOUlyt.jpg

Pobierz
  • 12
Theo, bo taki nosi tytuł, to propozycja dla czytelników, którzy gustują w mangach spod kategorii boys love, a jako że i ja po wspomniane sięgam często, nie mogłem odmówić egzemplarza recenzenckiego.


@szogu3: Ciekawe. Nie obraź się - to nie atak, ani nic takiego. Zastanawia mnie co skłania chłopaków do sięgania po takie mangi / anime.
Mnie to w żaden sposób nie obrzydza, po prostu jestem ciekaw powodów :)
@Clear: A to trzeba mieć jakiś powód, aby sięgać po mangi dostępne na rynku? Lubię komiksy, lubię romanse i lubię poszerzać swoją wiedzę/kolekcję. Dla mnie yaoi to jak każda inna manga, a powiedziałbym nawet, że trafiam tam częściej na perełki, niż pośród innych gatunków.
@Foma_Fomin: Ciekawi mnie, możesz się obrazić, co ludzi z co najmniej dwoma szarymi komórkami składa do pisania takich komentarzy.

Mnie to w pewien sposób obrzydza, ale trochę jestem ciekawy powodów :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szogu3: nie trzeba mieć, ale jeśli po jakiś gatunek sięgamy często to zwykle jest powód. Ja przykładowo po romanse generalnie nie sięgam za to uwielbiam postapo, scifi/fantasy, isekaie I jest ku temu powód - gdy czytam książki czy mangi lubię niejako "wcielac się" w postać i przeżywać z nim przygodę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak pisałem, mnie to tylko zaciekawiło bo to głównie przez dziewczyny czytane z
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
denerwują mnie tacy ludzie, tacy co czytają takie rzeczy

@Foma_Fomin: mnie denerwują tacy co ich denerwuje co czytają, słuchają czy oglądają inni. A jak jeszcze o rekoczynach wspominają to już się mi otwiera nóż w kieszeni.
Przecież to że ktoś coś czyta czy ogląda nie znaczy od razu, że ty też musisz...