Wpis z mikrobloga

@adammaster36: ja korzystam z finansowo.pl, wcześniej z kokos.pl i zakra.pl - tej ostatniej absolutnie nie polecam. A kokos nie działa od lat.

Jeżeli pozyczkobiorca nie chce dobrowolnie spłacić to niestety ale jedynie sądowy nakaz zapłaty go do tego zmusi. Serwis finansowo jedynie posredniczy w zawarciu umowy pożyczkowej. No potem pomaga (jest tutorial) jak założyć sprawę w esądzie. Oprócz tego oczywiście jest system ocen - ale nawet ocena negatywna nie zmotywuje osobnika
@adammaster36 mintos chyba najlepszy. Nie wiem na ile to teraz stabilne po covidzie ale ogólnie polecam pożyczki społecznościowe.
Nie wiem też jak wygląda na innych portalach ale na mintos inwestuj tylko w ubezpieczone pożyczki gdzie jeśli pożyczkobiorca nie spłaca dług przejmuje firma oferująca pożyczkę od razu i nic nie tracisz.
Całość wygląda tak że ty dajesz np 100zl kapitału a system sam rozbija Ci to na 50 pożyczek po 2zl więc raczej
@stowarzyszenie_przebudzeni: zalezy sa plusy i minusy kazdego serwisu. Ja sie na mintos zawiodlem. Inwestuje tam w 4 walutach - eur, pln, kzt i rub.
Rub i kzt - zero problemow. Ba splacalnosc nawet skoczyla i bije rekordy. Tylko co z tego jak caly zysk z ostatniego roku zostal “zjedzony” bo obie waluty mocno stracily na wartosci. Moze sie odbija...
EUR - w szczytowym momencie mialem na mintos nawet 25k EUR, wypracowany