Wpis z mikrobloga

#dhl #banggood #priorityline
Co tu się odwala? Już pomijam fakt, że wysyłka miała być z Czech, miała być wysłana w 24h i być dostarczona w 2-5 dni.
Orientuje się może ktoś jak długo moja hulajnoga będzie jeszcze Niemcy zwiedzać?
Jak się orientowałem to status "The shipment has been loaded onto the delivery vehicle" był ostatecznym przed doręczeniem, ale coś mi się nie chce wierzyć, żeby paczka z okolic Frankfurtu w 4h była już w PL i do tego przekazana do doręczenia.
Yuusuke - #dhl #banggood #priorityline
Co tu się odwala? Już pomijam fakt, że wysyłk...

źródło: comment_1599026774fDeq8HzL4UseOIRwskTh6A.jpg

Pobierz
  • 10
Napisałem do supportu na FB, to mi gość powiedział, żebym zobaczył u sąsiada. Ja mu na to, że nie mieszkam w Niemczech. W odpowiedzi dostałem "to jak odbierzesz paczkę z tego adresu".
Comedy gold, jak mi nie odpiszą żadnego konkretu w mailu, to piszę do paypala i nigdy więcej zamówień z tej strony.
@Stragan: okazało się, że paczka z niewiadomych przyczyn wróciła do nich. Kasę zwrócili i napisali, że mogę zamówić jeszcze raz jak chcę. Zamówiłem. Czekam. Tym razem dali tracking w 1 dzień, do tego jest "Order Type: Regular" (wcześniej było "Order Type: Dropship", cokolwiek te oznaczenia znaczą). Ale na trackingu DHLu widzę teraz tylko moje imię i nazwisko oraz kod pocztowy z miastem. Brakuje nazwy ulicy. Nie wiem czy zawsze tak jest,
@Stragan: Musiałem zadzwonić do niemieckiego DHLa (w sumie to nie, bo nie znam niemieckiego, poprosiłem kolegę co od lat tam mieszka) i dowiedział się, że numer mojego domu nie jest wpisany na etykiecie i paczka zostanie zwrócona.
No cholera jasna, jak można zrobić ten sam błąd 2 razy (adres mam poprawny podany, mnóstwo rzeczy innych przyszło mi bez problemu).
Mam ten sam problem. Paczka została wysłana z Niemiec i stratus doręczona. Chociaż żaden tracking nie pokazuje że kiedykolwiek była w Polsce.
@warteg: ta 2 paczka moja co wysłali nadal jest w Niemczech,

20:51 Czas lokalny | The shipment has been processed in the parcel center of origin
Radefeld, Germany

Przesyłki z Chin zwykłą pocztą czasem mi szybciej przychodzą...