Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak za dzieciaka grałem w Soldiers Ludzie Honoru - Ta gra była cholernie trudna więc wróciłem teraz po 10 latach i nadal nie potrafię przejść żadnej misji z żadnej kampanii xD

Grałem przed chwilą kampanie USA i wyczyściłem już 3/4 tej wioski a tu nagle wjeżdża mi na mapę kilka czołgów i wozów opancerzonych no i powodzenia :P

Dlaczego ta gra jest aż tak cholernie trudna :/

#gry #staregry #zalesie #strategie
źródło: comment_1598994662j6hgpeQeRb5f3M4TTTbhGh.jpg
  • 10
@EissIckedouw: Korzystam, właśnie się dowiedziałem że przy pomocy ctrl mogę kierować ogniem :P

Zebrałem już 7 żołnierzy na tej mapie, przejąłem jeden lekki czołg i wóz opancerzony no ale irytuje mnie że fakt że gdy już prawie wyczyściłem całą wioskę to nagle wjeżdża mi tyle wojska, każda misja jest przesadzona z poziomem trudności :/
@Lesrley ale która to misja? W Nijmegen co jest taka duża wieża na środku czy ta że masz na początku chyba dwa shermany? Also możesz przytrzymywać ctrl ale lepiej jest kliknąć end na klawiaturze to wtedy ten tryb się przełącza i nie musisz mieć klawisza naciągniętego ciągle
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@EissIckedouw: tak jak napisałeś, ta w której zbieram spadochroniarzy a pierwszy z nich nie ma żadnego sprzętu. Ta misja wydaje się być najłatwiejsza więc ja męczę :)