Wpis z mikrobloga

Obawiam się, że jeśli naród białoruski nie zacznie palić urzędów, przerwać radiowozów i wysadzać komisariatów to skończy się ta cała sytuacja tryumfem Łukaszenki. Historia pokazuje, że jedynie krwawe rewolucje odnosiły sukces. Jedyna droga sukcesu to ta jaką podążyli bolszewicy rozstrzeliwując carów w piwnicy, Rumuni uśmiercający Ceaușescu czy jeszcze kiedyś w przeszłości Francuzi ucinający łeb monarsze. Innej drogi chyba nie ma.
#bialorus
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnalnyNiszczyciel: To nie jest takie proste. W tym przypadku nie ma reguły. Bo ja mogę podać przykład Czechosłowacji a z drugiej rewolucji w Syrii którą opozycja przegrała i przelała mnóstwo niewinnej krwi przez podpalenie własnego Państwa. Białorusini to nie naród który będzie 'palil urzedy'. Ja wiele razy pisałem że jedyne co rusza Łukaszenkę to strajki w zakładach pracy. Rozróby to tylko woda na młyn.
  • Odpowiedz
Historia pokazuje, że jedynie krwawe rewolucje odnosiły sukces


@AnalnyNiszczyciel: jak sobie myślę o 1989 to się cieszę że nie jesteśmy na zachodzie znani jako dzikusy wynoszące na taczkach ciała poprzednich polityków
  • Odpowiedz
No i żyjesz w tym czym żyjesz


@AnalnyNiszczyciel: no żyje w rozwiniętym kraju aspirującym do światowej czołowki który od 89 roku rozwinął się najlepiej z bloku wschodniego nie licząc Niemiec wschodnich.

Uwielbiamy narzekać na wszystko
  • Odpowiedz