Wpis z mikrobloga

#pytanie #fpv #fatshark #hdo2 #skyzone #gogle

Siemka!

Mam taki mały dylemacik :D Planuję w końcu zastąpić swoje kubły i nie wiem, co wybrać. Waham się między Fatsharkami HDO2, a Skyzone Sky03O. Za tymi pierwszymi przemawia, że już je miałem na nosie i wiem, że są naprawdę spoko, za tymi drugimi przemawia niska cena i obecna promka na BG z wysyłką z Czech. No i oczywiście wbudowany odbiornik.

Może macie jakieś rady, tipy, spostrzeżenia w tym temacie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pozdro
  • 5
@RafalAdam: HDO2 były ostatnio na promce za 427$ z Hiszpanii, chyba jedyne minusy to cienki dvr i nie każdemu dobrze leżą, ale jak sprawdziłeś to raczej prosty wybór. Za 430$ masz jeszcze EV300O z klonem rapida, całkiem spoko wypadają w recenzjach jak na razie, ale w ogóle to ja bym nie pakował teraz 2000zł w analoga.
Czyli wszyscy sugerują cyfrę i DJI... problem tkwi niestety w koszcie takiego przedsięwzięcia. Air Unity nie należą do najtańszych, a jeśli będę chciał polatać sobie na mniejszych whoopach (które mam w swojej kolekcji), do których nie założę Air Unita, to trzeba będzie dokupić dodatkowy moduł, co wiąże się z jeszcze większymi kosztami...

Eachinem raczej się nie interesuje - mam kiepskie doświadczenia z tą firmą, poza tym one są zwykłym klonem Skyzone'ów. No
@gazowatosc_luks: @RafalAdam: Mam oba systemy. Latam na obu już dość długo, żeby wyrobić sobie pewne zdanie. Nie chcę się rozpisywać, bo plusów i minusów w każdym systemie jest kilka, ale to co widać w DJI to niebo a ziemia w porównaniu z analogiem. Ja skłaniam się bardziej ku cyfrze