Wpis z mikrobloga

Może ktoś polecić jakąś sprawdzoną i w miarę tanią korporację taksówkarską we Wrocławiu? Jutro jadę do Wrocka i nigdy nie korzystałem z tamtejszych taksówek, jak załatwię co i jak to będę miał jakąś godzinę czasu, żeby dojechać z Karłowic na dworzec główny. Jeżeli nie zdążę, to potem będę musiał czekać extra 3 godziny na następny pociąg.

Słyszałem że Ryba Taxi jest spoko.
Jeżeli zadzwoniłbym do nich np o godzinie 12:00, to ile czasu mogłoby zająć im podstawienie taksówki?

I jeszcze jedno, wszedłem na ich cennik:

https://rybataxi.pl/ceny/

I pierwsza pozycja to jest "opłata początkowa za trasę do 6 km samochodem osobowym - 15 zł". Czyli mam rozumieć, że za rozpoczęcie kursu płace minimum 15 zł jeżeli będzie o krótszy niż 6 km? I potem od każdego następnego kilometra dopłacam 2.50? Czyli za 7 km trasę zapłaciłbym 17.50?

#wroclaw
  • 12
  • Odpowiedz
@Wychwalany: @maciorqa: Jak wyżej. Tylko Ryba i Wicar. Reszta kręci wały, a tamci mają spoko stawki i nie jeżdżą dookoła. Jeśli nie chcesz żadnej złotówy, nawet z powyższych, to oczywiście Uber też może być
  • Odpowiedz
@maciorqa: Uber nie raz mi wyszedł drożej niż Ryba :) I też jak wyżej Ryba albo Wicar, niestety czasami czas oczekiwania to pół godziny, a w godiznach szczytu lepiej zamawiać z sporym wyprzedzeniem
  • Odpowiedz
@maciorqa: Mają apkę, ew. zadzwoń i zapytaj jak masz wątpliwości. Ja zawsze jeżdżę albo rybą albo wicarem i było ok. np. Kurs na lotnisko przez całe miasto to było jakieś 30 zł więc spoko cena.
  • Odpowiedz
@PepeXD:

Według rozkładu w godzinę przejedziesz trasę 3 razy XDDD

Źle to rozpatrujesz. To oznacza, że według rozkładu dwa mogą nie przyjechać ;)
  • Odpowiedz