Wpis z mikrobloga

Co byście zrobili jak byście dostali pracę związaną ze studiami które skończyliście. Problem w tym że praca jest 100 km od domu przeprowadzka nie wchodzi w grę bo żona ma dobrą pracę tu gdzie mieszkamy. Praca która dostałem finansowo nie powala generalnie praca w budżetówce w pewnej instytucji publicznej. W przyszłości mogła by mi pomóc dostać pracę w lepszej instytucji ale pewności nie ma.
#pracbaza #praca
  • 6
@acepiter: Jeśli przeprowadzka nie wchodzi w grę, to chyba nie ma o czym mówić. 100 km codziennych dojazdów to przesada, zwłaszcza jak masz rodzinę, z którą trzeba spędzać czas. Ewentualnie przeprowadźcie się tak, żebyście oboje mieli po 50 km ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wiem, jaka branża w budżetówce, ale chyba między instytucjami nie ma aż tak wielkich różnic, żeby potem iść do lepszej.
@acepiter: moze zabrzmieć absurdalnie ale istnieje duża szansa że Ci żona po jakimś czasie zacznie rogi przyprawiać. Zawsze oczwiście istnieje ryzyko ale nie będąc praktycznie w domu szansa się zwiększa.
@acepiter: Kurde, to chyba może być trudno znaleźć coś w zawodzie bliżej, bo przecież leśnictw/nadleśnictw nie ma znowu tak dużo, tzn. nie zatrudniają tyle osób. Według mnie jechać 100km jeszcze nie autostradą nie ma sensu, bo to pewnie ponad 2 godziny zejdą w jedną stronę, ale podpytaj, czy mógłbyś pracować np. po 10h, wtedy rozłoży Ci się tylko na 4 dni, choć z dojazdami zajmie Ci to wtedy cały dzień i