Wpis z mikrobloga

Zbliża się chyba najgorsza jesień w moim życiu pod kątem depresji i różnego typu załamań. Nie chcę już truć się lekami i założyłem sobie, że poradzę sobie naturalnie. Jak Wam się chce, to możecie się podzielić pomysłami jak zająć się swoim życiem, żeby odnieść przede wszystkim korzyści psychiczne.

Ze swojej strony zapisałem się ponownie na siłownię i postawiłem w końcu na zdrowe odżywanie, tak że nawet jeśli mi się nie uda, to chociaż czas nie będzie stracony. W dodatku wyrzuciłem ze swojego życia toksyczną osobę i chcę jakoś od nowa zacząć żyć

Jako plan na niedaleką przyszłość, zrobić tatuaż i zakryć rany na ręce, żeby nie przypominały ciężkich chwil w życiu, i może jakaś wycieczka może do Stanów? Mam nadzieję

Ps. Pozdrawiam rodzinę i przyjaciół, którzy dostali mój nick na wykopie i śledzą każdy wpis, bo nie mają swojego życia ¯\(ツ)

#kiciochpyta #depresja #zalesie #chwalesie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Prettyboy: spokojnie, raczej depresja niekoniecznie jest na tle braku kontaktu z ludźmi, ponieważ preferuje samotność od zawsze. Choć fakt, za niektórymi ludźmi z życia tęsknię, ale jest jak jest i póki co tego nie zmienię choćbym próbował
  • Odpowiedz