Wpis z mikrobloga

@yeron: Oznaczyłeś to jako skrajna prawica na mapce, bez sensu, bo w praktyce okazuje się, że raz mamy człowieka, który wdał się w strzelaninę po pościgu, raz kogoś, komu się nie chciało płacić, jakaś nawiedzona baba. Reszty nawet nie sprawdzam, bo szkoda czasu zakładając, że takie "kryteria" są stosowane konsekwentnie
  • Odpowiedz
@Sonnenschutzsysteme: ja nic nie oznaczałem na mapce ani nie wybierałem przestępstw dopasowując ich do kategorii. Dałem tylko żeby na mapce zostały pokazane wydarzenia (morderstwa i strzelaniny) ideologii prawicowych [ Right Wing(White Supremacist, Other i Anti-Government)]
  • Odpowiedz
@NapalInTheMorning: Znowu lecimy od góry:

Mitchell Folsom, a member of the Universal Aryan Brotherhood, a white supremacist prison gang, was arrested after allegedly stabbing a man to death "over a past incident."


Rzekomo plus jakieś porachunki w gangu

Following a lengthy car chase, Ohio police arrested two men, at least one of whom is alleged to be a suspect in the murder of a 41-year-old man in Trotwood, Ohio, in late
  • Odpowiedz
@Sonnenschutzsysteme: no ale co ci tu nie pasuje, goście z tatuażami związanymi z Aryan Brotherhood kogoś zabijają. Masz wątpliwości czy byli nazistami, czy swastyka na szyi znalazła się przypadkiem?

Statystyki dotyczą wszystkich przemocy, nie tylko tych bezpośrednio ideologicznych. Co jest zresztą logiczne - islamski terrorysta w Berlinie zabił polskiego kierowcę nie bezpośrednio z powodu ideologii, ale by zdobyć ciężarówkę. Czy to oznacza, że Polak nie jest ofiarą islamskiego terroryzmu?
  • Odpowiedz