Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mieli i mirabelki, nie mogę spać i tak myślę jak ten czas ... Wbiłem na mój kanał na YT, wszystko nagrywałem dla siebie poprostu z nudów, wydawało mi się że to nie tak dawno temu patrzę a tu data publikacji 6 lat temu, sprawdziłem grupę klasową z technikum jeszcze ostatnie posty 2 lata temu, zero kontaktu z kim kolwiek każdy poszedł w swoją stronę, ale choćby na głupim wykopie mam już drugie konto, poprostu pierwsze usunąłem i po paru miesiącach wróciłem jak każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°), jestem z wami gdzieś od 3 lat, nie długo ale kurde mało kto ze starej(dla mnie) gwardii został, nie uważacie że ten czas za szybko leci i nie łapiemy każdej chwili ? Wiem że brzmię jak stary dziad mimo że mam 22lvl, ale do anonów co jutro rozpoczynają #szkola cieszcie się tym bo to najlepszy okres w życiu, mimo że teraz mam normalną pracę, swoje pieniądze i wymarzone auto, ale to nie wszystko...
#szkolabaza #zalisie #nudy #niewiemjaktagowac #wspomnienia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4c2abf6c849ff6cfff3556
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 6
PonuraKaryna: To jest ciekawe co piszesz, bo akurat twoja generacja jest jakaś jebnięta jeśli chodzi o szkołę. Chyba pierwsza, w której jest taka mas ludzi chórkiem mówiących, że w czasach szkolnych było #!$%@?, mimo, że de facto przyszło im chodzić do szkoły w okresie największego dobrobytu w historii tego kraju.

Zaakceptował: LeVentLeCri