Wpis z mikrobloga

Mireczki, korzysta ktoś z was z uprzęży Triglav Pacman? Szukam czegoś na kierownicę i ta wygląda bardzo obiecująco. A może znacie jakieś sprawdzone alternatywy? I jeszcze ważna kwestia - triglavy dalej szyte są tylko na zamówienie przez FB? Bo słyszałem niefajne rzeczy na temat procesu zamawiania u nich czegokolwiek, a chyba nie widziałem ich rzeczy w żadnym ze sklepów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#bikepacking
  • 9
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@okim: sprzęt podobno klasa światowa. Ale czas oczekiwania to dramat. Pewnie jak potrzebujesz na wyjazd we wrześniu to może być ciężko
  • Odpowiedz
@Wycu91: Na wrzesień chyba na szczęście nie.
@mlek: I tak też jutro zrobię.
Chyba, że znacie jakieś równie fajne uprzęże, to chętnie rozważę alternatywę. Ale nie ukrywam, że ten triglav szczególnie wpadł mi w oko. No i fajnie też wspierać polską inicjatywę.
  • Odpowiedz
@okim: ja korzystam Pacmana i jestem zachwycony. Kontakt przez fb był dobry ale na zamówienie czekałem ponad miesiąc. Było warto! Nie chciałbym nic innego i uważam, że warto poczekać.
  • Odpowiedz
@okim: cześć Mirku, i co kupiłeś? Zastanawiam się nad tym Pacmanem ale głównie z uwagi na worki na bidon/pańsniki. Takie fajnie 2w1. Widziałem inne uprzęże z takim rozwiązaniem?
  • Odpowiedz