Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@matejusz_po_prostu:

sory że tak prosto z mostu, ale dlaczego straciłeś nogę?

Tak naprawdę to chciał być na mirko w gorących - jak widać ludzie są w stanie poświęcić wiele dla plusów na portalu ze śmiesznymi obrazkami ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@MiszczJoda: Na przebieranych imprezach możesz być piratem! Masz papugę?:D. Mam taką małą anegdotkę tj. na dzielnicy mam sąsiada pijaczka, który ma protezę. Czasem gdy za dużo wypije i odbija mu korba to żona zabiera mu nogę by nie szedł do sklepy co skutkuje tym że drze się jeszcze bardziej „kur*aaa oddaj mi nogę!!!!”. Pozdrawiam :D
  • Odpowiedz
@balbezaur: chyba mnie z kimś pomyliłeś xD

@Bekovsky: nawet lekko mniejsza (jakoś z pół rozmiaru) żeby właśnie nie było problemów z doborem butów.

@maciejg: no z tym raczej nie ma problemów, kikut się hartuje po amputacji żeby przyzwyczaić go do nowej funkcji. Ale myślę, że tak podświadomie jednak jest lekko bardziej przekładane obciążenie na zdrową nogę.

@cojaturobietezzajety: skarpetki akurat noszę normalnie więc oszczędności szukam bardziej w pedicure (
  • Odpowiedz
@energetyk2: ale zajebista żaglówka! Dla takiej mógłbym zrezygnować z włókna węglowego! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Jestembogaty: @baobabtoudi: Sam brak nogi to nie jest supermoc ale umiejętność chodzenia w pokrzywach i po klockach lego już chyba tak? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@PoteznyMagWody: kolano mam na szczęście swoje, straciłem około 24 centymetry nogi.

@Waleczny_Ulany: Wiadomo, że ściągam. Kikut musi trochę odetchnąć
  • Odpowiedz
@mizticer: psychicznie poszło szybko, byłem na to przygotowywany dość długo przez chorobę. Na protezę też trochę czekałem bo się kikut goił ale jak w połowie czerwca ją odebrałem to już w październiku zacząłem studia dzienne na pełnych obrotach bez żadnych pomocy w stylu kul ortopedycznych itp.

@caesarimmortale: bardzo rzadko/prawie wcale - wydaje mi się, że pomogło to o czym napisałem wyżej, czyli długie psychicznie przygotowanie do amputacji i to, że
  • Odpowiedz