Wpis z mikrobloga

Cześć. Wczoraj pozostawiłem hulajnogę bolt poza ich strefą gdzie można pozostawić hulajnogę. Wyskoczył mi komunikat ze teraz aby móc wypożyczyć hulajnogę muszę zapłacić 200 zł mandatu. Czy jeśli nie zapłacę tej kwoty to mogą mnie podać do sądu? Czy może po prostu nie będę mógł wypożyczać hulajnóg dopóki nie zapłacę tej kwoty? Miał ktoś taki przypadek?
#bolt #hulajnogaelektryczna #mandat
  • 4
Czy jeśli nie zapłacę tej kwoty to mogą mnie podać do sądu?


@Kiczixx: Oczywiście. Kazdy w każdej chwili cię może podac do sądu, ja też bo wisisz mi 200zł.

No tak ale mi bardziej chodzi o to jak ta firma zajmuje się takimi sprawami. Po jakim czasie zaczynają dzwonić i ścigać o zapłacenie kary
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kiczixx: miałem niedawno problem z boltem, ale innego typu - próbowałem wypożyczyć hulajnoge która nie działała, ze strefy która w tym czasie była poza strefa parkowania. Odstawiłem ją w tym samym miejscu i olałem, no bo skoro nie ruszę to co mam zrobić. Wyskoczył komunikat, że zostawienie hulajnogi w tym miejscu grozi kara 200zl - #!$%@? w was wbijam, tutaj leżała, nie działa, fakajcie bobla, nie będę jej targał kilometr.
No