Wpis z mikrobloga

@yeloneck dłuższa historia, ale generalnie oszczędziłem w Polsce 10k zł, wyjechałem na wycieczkę do Azji, ostatecznie zaryzykowałem ostatnie pieniądze, wjechałem do Australii mając jeden kontakt internetowy do jednego polaka, a potem krok po kroku, praca w Australii przez 2 lata, solidne oszczędzanie i jest, marzenie spełnione ()
@FantaZy przyjechałem jako turysta zarobić gotówkę, ostatecznie zostałem studentem a teraz pracuj-podróżuj, więc pracuje i podróżuje ( ͡º ͜ʖ͡º) planowo pewnie farma na 3 miesiące i jeszcze jeden rok tutaj
@FantaZy oh, gdyby to było takie proste ;) niestety mam sporo znajomych którzy są dużo dłużej, mam koleżankę z perfekcyjnym angielskim, po inżynierii skończonej na Uniwersytecie w Sydney, i dalej się biją o permanentną wizę.

@yeloneck o, byłem w Carnarvon, pięknie tam jest () swoją drogą jestem dość niedaleko bo aktualnie w Agnes Water / 1770. Co tam porabiasz? Życie, praca czy też w ruchu?
@yeloneck no ja świętuję od półtora miesiąca, że mogłem do Queensland wjechać, bo tak to bym jedynie Sydney przez 2 lata zobaczył i może górę Kościuszki ;)
Ja mam nadzieję że jednak za rok to ja będę mógł zobaczyć Zachodnią część, bo jest tam sporo ciekawych miejsc ()
będę mógł zobaczyć Zachodnią część, bo jest tam sporo ciekawych miejsc ()


@bloomber: i tak i nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogólnie wszystkie miejscówki tutaj są spoko i takie dzikie, ale jest też dużo miejsc, do których można wjechać tylko 4x4. Zdecydowanie wody są tutaj w pytę i to, że nie ma ludzi. Ogólnie jak tak porównuję wschód i zachód,
@yeloneck no ja sobie jeżdżę Mitsubishi Starwagonem, zdecydowanie nie jest to 4x4 i czasem brakuje. Teraz myślę, że wybrał bym opcje 4x4 + namiot dachowy. Fajna opcja i też dość wygodna. No ale coś za coś, ja przynajmniej mam wszystko na miejscu a kuchnię sobie wysuwam ;)

@lemkoo w Australii jestem od 2 lat, a w tym momencie w stanie Queensland nie ma przypadków i temat jest dość skontrolowany, więc.. Nie, nie