Wpis z mikrobloga

Ale nuda na tagu od długiego czasu. Zróbmy listę obecności. Niech każdy z nas napisze czym się zajmuje i ile ma lat. Ja zaczynam. 39 lat nauczyciel ( ͡° ͜ʖ ͡°) EDIT. Piszemy szczerze,bez śmieszkowania. Myślę że będzie to fajna sprawa jak zobaczymy przekrój społeczny tych którzy śledzą losy tak specyficznego Uniwersum.
#kononowicz #patostreamy
  • 76
  • Odpowiedz
@CzegoTyKrzyczyszKnurze: prawie 20 lat temu jeszcze w czasach jak dorabiałem w wakacje jako ochroniarz w agencji ochrony,pracowałem na miejscowym MPK. Sporo się nasłuchałem i naoglądałem. Cyrki były największe w autobusach nocnych jak trzeba było bałwanów obezwładniać zanim przyjedzie policja,także zgadzam się. Cyrk na kółkach. I to dosłownie
  • Odpowiedz
@PonuryBatyskaf: Akurat w firmie w której pracuję jest tylko jedna linia nocna (Tychy - Katowice) ale trzymam się od niej z dala. Czasem i w środku dnia trafisz na bałwana, dziś na przykład mało brakło i spacyfikował bym żula na przystanku tylko dlatego, że wyzwał mnie brzydkim słowem na "ch" bo nie chciałem go wpuścić z ciężką zawartością w spodniach.
  • Odpowiedz
@CzegoTyKrzyczyszKnurze: Kierowcy to inna bajka. Zazwyczaj kulturalni i kumaci ludzie. Magia działa się na warsztacie, który w sezonie działał praktycznie 24/7. Pamiętam sytuację że przyjechał patrol. Jeden z drugim się pokłócił o jakąś dupę,która nocą sprząta autobusy. Dymali ją na zmianę. Jako że pili wódę w czasie pracy to jeden drugiego #!$%@?ł.Klasycznie po polsku. W środku nocy dostajemy sygnał że chłopaki jadą do Niego z alkomatem. Spoko koleś był,więc go
  • Odpowiedz