Wpis z mikrobloga

#codziennainvicta 20/30 #zegarki

Dzisiaj sobota. Uświęcony dzień tygodnia, w którym większość ma wolne od pracy a i tak musi #!$%@?ć bo coś w domu/mieszkaniu/na podwórku/na działce/ jest do zrobienia. Pomyślicie pewnie, że w takich dniach idealnym kompanem w ciągu takiego dnia będzie Gshock, może jakiś Timex czy coś podobnego, ale na pewno nie Invicta, która jawi się na tagu jako twórca małych arcydzieł sztuki...
A takiego wała! Invicta jest to producent wszechstronny xD

Model 12587

Średnica 53,7MM
WR 200M
Mechanizm to kwarc ISA 9012/7000 - utrzymują, że śwajcarski
Grubość koperty 20mm
Funkcje: alarm, kalendarz, stoper z międzyczasami, kompas, blowjob mode, strefy czasowe, wskaźnik przypływów, yacht timer cokolwiek to jest, fazy księżyca, sterowanie żoną, termometr, wysokościomierz, sonar, podświetlenie, przycisk do odpalania rakiet z głowicami MIRV, pokazywanie czasu.

Z takim zapleczem będziesz przygotowany na wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Kot-Pin - #codziennainvicta 20/30 #zegarki

Dzisiaj sobota. Uświęcony dzień tygodni...
źródło: comment_1598704620NJy6nbMKIO5nGVrDOEfKcN.jpg
  • 5
@Kot-Pin: Co do yacht timer to znalazłem taki opis, ogółem ździebko podrasowany stoper z alarmem dla ludzi biorących udział w regatach żeglarskich

Yacht timer pomaga przygotować się do startu w regatach lub wyścigu morskiego. W przeciwieństwie do wyścigów samochodowych nie jest możliwe, aby na morzu osiągnąć maksymalną prędkość z miejsca. Dlatego łodzie, które biorą udziały w wyścigach jachtów dostają przed wyścigiem dodatkowe 5 lub 10 minut na przygotowanie się i nabranie
Pobierz rebel101 - @Kot-Pin: Co do yacht timer to znalazłem taki opis, ogółem ździebko podras...
źródło: comment_1598728731FlU2IZT3tWJp89206GfjFR.jpg