Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ostatnio mocno zastanawiam się nad kwestią hipergamii kobiet. Moja kobieta jest ze mną od 8 lat (znamy się od szkoły) i odkąd przez pandemię ja głównie utrzymuję nas to zaczęła rościć sobie co raz więcej praw do moich rzeczy. Prosty przykład - opłacam wszystkie rachunki, naprawy oraz tankowanie auta i kupuję jedzenie oraz gotuję. Ona dba o porządek w domu oraz pierze i prasuje. Od jakiegoś czasu ma nową pracę i zaproponowałem jej żeby wzięła moje auto żeby mogła pracować i znów dorzucać się do budżetu (praca za miastem, ja mam pracę o wiele bliżej więc nie ma różnicy jak dojeżdżam). Od tego czasu totalnie się zepsuło bo zaczęła się robić o wiele bardziej roszczeniowa. Jak odmówiłem zamówienia jedzenia bo taniej wyszło zjeść obiad zrobiony na dwa dni to się obraziła bo ona chce zjeść coś innego. Ostatnio wziąłem jej liquid do efajki (zawsze korzystaliśmy z moich które ja kupiłem i miałem z tym luz) ale kiedy zobaczyła że go wziąłem wpadła w szał i zaczęła krzyczeć, że mam nie dotykać jej rzeczy. Odparłem, że korzysta z większości moich a ja teraz opłacam rachunki i to trochę nie na miejscu i jest mi przykro. Dostałem odpowiedź, że jestem materialistą. Mam już serdecznie dosyć, z dobroci serca daje jej wszystko co chcę bo ją kocham a dostaję w zamian wieczne niezadowolenie i fochy kiedy ona musi coś zrobić. To normalne u kobiet?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4949426c849ff6cfff30df
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 20
  • Odpowiedz
OP: Mały update, postanowiła wyciągnąć rękę i przeprosić że za mocno wybuchła ale chciała żebym przyznał jej rację. Poprosiłem żeby w najbliższym czasie się wyprowadziła, czuję się podle wykorzystywany. Najpierw się uniosła a teraz próbuje ze mną normalnie rozmawiać XD

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: LeVentLeCri

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@biauywilg: op napisał, że tak zaczęło się dziać od pandemii więc zakładam, że jego różowa straciła wtedy pracę a wcześniej było git, ale w sumie w takiej sytuacji to za wąski kontekst żeby określić jak było
  • Odpowiedz
xc: Ziom. Nie rób tka. Nie Próbuj babie logicznie wytłumaczyc co ci lezy na sercu. Baba logiki nie pojmuje. Ona rozumie tylko emocje. System kar.
Odetnij ją od swojej kasy bez słowa. Koniec wyjść na miasto i zamawiania żarcia. Koniec przyjemności itd. Jak zacznie sapac to nic jej nie tłumacz tylko powiedz, NAJPIERW obowiązki a potem przyjemności.
Musisz ją nauczyc szacunku poprzez karanie jej a nie poprzez proszenie jej o zrozumienie.
  • Odpowiedz
xc: Zapomnialem dodac. Zapomnij, o fakcie znanym DOBROC serca. Dla kobiet nie jest to atrakcyjne zachowaine. Ta rycerskosc pasuje tlyko na czasy konserwatywnych kobiet ktore znały swoje miejsce i obowiazki domowe.
Na czasy gdy kobiety sa w mniejszym lub wiekszym stopniu wyemancypowane, musisz je sobie tresować. Nie wolno Ci takiej rozpieszczać. Każde złę zachowanie KARAJ przy najbliższej okazji by jej sie utrwalil bodziec, że brak szacunku = kara, czy to emocjonalna
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: typowa p0lka, jedyny powód dla którego jeszcze wraca do domu to fakt że nie jest pewna nowej gałęzi...

Jak z Twojego korzysta to ok, jak o jakieś standardy współżycia się upominasz to jesteś materialistą, a potem usłyszysz że nigdy cię nie kochała lub że to Twoja wina
  • Odpowiedz