Wpis z mikrobloga

@stamart: dlatego napisałem prawie ( ͡º ͜ʖ͡º), ale jeśli chodzi o cenę to jest taka sama (2020 = 2021).
BTW, zdążyłem już popsuć sztycę KS LEV Si, złapała SAG. Na szczęście Canyon w ciągu 4 dni wysłał mi nową.
  • Odpowiedz
@AnThRaX: Cena modelu 2020 w dniu premiery to 14699. Zamawiałem w zeszłym roku. Potem jeszcze dwa razy podnosili ceny. Teraz jest 16.299,00 ZŁ więc 1800zł w górę.
  • Odpowiedz
@stamart: Racja, cena skoczyła, ale nie pamiętałem, że aż tak dużo. Ja zamawiałem już po 16k ( ͠° °)
A jak się rowerek sprawuje? Nie miałeś żadnych awarii ?
  • Odpowiedz
@AnThRaX: To zależy. Sztyca KS ma wujowe uszczelnienia. Łapie wodę i trzeba robić serwis(już dwa razy). Dumper skrzypi. XT niby fajny ale linia łańcucha jest blisko opony i jak jest duże błoto to zbiera się na łańcuchu. Poza tym zdążyłem złamać już go w pół.

  • Odpowiedz
@stamart: Łoooo matko, to miałeś przygodę. Mój na początku też strzelał, szczególnie przy dumperze, ale przesmarowałem przy łożyskach i jest laser! Co do napędu, to nie zauważyłem, żebym miał jakoś upier... bardziej łańcuch, nawet muszę przyznać, że jest dużo czystszy niż w M8000.
  • Odpowiedz