Wpis z mikrobloga

Macie tak, że siedzicie z kimś w autobusie/busie na podwójnym siedzeniu, a jak sie zwolni miejsce to przesiadacie sie na to pojedyńcze i ta osoba z ktorą siedzieliście tak dziwnie spojrzy? Bo na mnie tak spojrzała staruszka, a ja zwyczajnie lubie sama, kolo okna i mi jej zal :< #firstworldsproblem #schizyzuu
  • 82
@szczepqs: unikam w busie podwojnych żeby koło mnie nie usiadł jaki pijaczyna, bo już mi się zdarzały propozycje odprowadzania do domu i można dostać zawału :P
@Zuu: Jeżeli wsiadając do autobusu nie ma wolnych dwóch miejsc obok siebie to wolę stać i dlatego nigdy nie mam takiego problemu z przesiadaniem się ;)
@Zuu: Kiedyś w mzk chciałem dać kobiecie usiąść. Koło 30 paru lat. Myślę ustąpię w końcu kobieta niech se #!$%@?. A ona: NIE DZIĘKUJĘ!!!!! CZY JAK TAK STARO WYGLĄDAM>?!?!??!?!?!? Czy coś w tym stylu.. Chciałem dobrze a jeszcze #!$%@? dostałem.

#lifesucks
@mikolach: Nie wiem, ale nie lubie tego. Dlatego jak podjeżdża pociąg to staje od razu z przodu, żeby wejść jako pierwsza do pociągu i wyminąć wszystkich. :) Inną nerwicą natręctw są moje notatki z wykładów. mam system pisania ich. Na wykładzie, albo ćwiczeniach piszę na brudno, z domu przepisuję, oznaczam zawsze tak : drukowanymi NAZWA PRZEDMIOTU data WYKŁAD/ĆWICZENIA 1,2,3 itd... , zaznaczam kolorowym markerem (mam 6 nie używam ustalonego systemu doboru