Wpis z mikrobloga

@Scino: myślę, że mfi może być trochę cięższe niż pmat na infie na uw, ale na tcs nie ma sensownej analizy i wgl nie ma np topologii. O ile wiem wdi (wprowadzenie do programowania imperatywnego) na uw ciężej zdać niż podstawy programowania na tcs.
@Scino: Zawsze możesz wziąć analize z matmy czy mk, raczej nie będzie problemu, tylko masz wtedy 4 semestry nie 2. Nie wiem czy kodzenia jest więcej niż na uw, jest na pewno dużo. Nawet na takie bazy danych na 2 semestrze niby tylko postresql, ale projekt jest do zaliczenia i trzeba coś dla tej bazy napisać w Javie czy czymś innym.

ASD masz jakby 4 pierwsze semestry, mówi się, że Metody
@xpantera: W sumie czasem idą też robić magisterke za granice, wiem że 1 osoba skończyła w Bolcie, inna w qualitrics. Znam tez osobe po tcs (chyba też tylko licencjat) co była w FB w Londynie i wróciła w tym roku do Wawy. Są też tacy, co idą na magisterke, by móc startować w akademickich mistrzostwach jeszcze.
@xpantera: po prostu 2 stopień skupia się na algo i tym jak działają języki programowania, są też sieci neuronowe, ale tylko 2 fakultety. A na 1 stopniu masz świetne współbieżne chociażby. Jest szerszy wybór.
Generalnie olałem pewne konwersatorium i muszę się przenieść, a przenosiny działają tak, że musisz mieć próg, by było sprawiedliwie.
@xpantera: Cieżko coś w sumie powiedzieć. Jest pomocna i dostępna, dodatkowo jest forum, gdzie można np poprosić o pomoc czemu nasze rozwiązanie nie działa. Czasem zdarzy się, że ktoś wymyśli jakąś dziwną zasadę np ze skoro jest zdalne, to trzeba spisywac wszystkie zadania jakie się ma do oddania, a nie np 3 wybrane z tych co mamy, ale to wyjątki.