Wpis z mikrobloga

Cześć słuchajcie :)
Spróbowałam napisać książkę o rzadkim hobby jakim jest pirografia i będzie to pierwsza pozycja w tym temacie na polskim rynku. Książką skierowana jest do osób, które pragną rozpocząć swoją podróż z rysunkiem wypalanym na drewnie. Przedstawia ona praktyczne porady dotyczące przygotowania drewna pod obraz pirograficzny, dobrania odpowiedniej wypalarki oraz wprowadza w sztukę rysowania. Zawiera w sobie przykładowe wzory i kolorowe fotografie, które ułatwią proces nauki osobom początkującym. Oraz porady jak nauczyć się rysować w oparciu o metodę Betty Edwards. Książka ma 189 stron. W tym tygodniu uruchomiłam akcję na platformie Polak potrafi, ponieważ nie stać mnie na ostanie kroki związane z jej wydaniem. Udostępniam Wam ten link z nadzieją, że prześlecie go dalej :)

Proszę o pomoc w spełnieniu marzenia. Z góry bardzo dziękuję za każde możliwe wsparcie: https://polakpotrafi.pl/projekt/wydanie-ksiazki-i-ty-mozesz-malowac-ogniem

#wykop #ksiazki #pirografia #czytajzwykopem #polska
katarzyna-iwona-haponiuk - Cześć słuchajcie :) 
Spróbowałam napisać książkę o rzadki...

źródło: comment_1598608414OymEpNobYt3EFFhL4P7mY8.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
Ciekawe. A tak z ciekawości, to jest jakiś dobry powód, żeby to robić ręcznie, a nie na przykład laserem CO2 w trybie grawerowania?
  • Odpowiedz
@JamnikWallenrod: A dlaczegóżby by nie? Co jest złego w promowaniu się, nawet jeżeli to pierwsza rzecz dla której robi się konto? Użytkownicy zweryfikują sami czy reklama jest godna zainteresowania czy nie :). Jak na razie weryfikacja idzie całkiem pozytywnie jak na tzw. "zielonkę".
  • Odpowiedz
Raz spaliłem stodołę, ale nic za to nie zapłaciłem (no dobra było trochę #!$%@?). Zam nawet jednego piromana, który zrobił jakieś cuś jako dodatkowy prezent weselny właśnie przy pomocy pirografii. Po samym nazwisku wnioskuję, że jesteś ze ściany wschodniej. Lepiej stąd #!$%@?ć, a książkę przetłumaczyć.
  • Odpowiedz
@FunWorld: Jest wiele osób, które chcą podarować bliskim oryginalny prezent wykonany ręcznie, jak to większość z moich klientów nazywa " przedmiot z duszą"; pirografia ręczna różni się znacząco od obrazów wykonanych ploterem czy pirografem CNC .Każdy kto wykonuje takie rysunki tak samo jak standardowy rysownik ma unikatowy charakter kreski, którą stawia... przez co wypalany obrazek jest jedyny w swoim rodzaju... mamy dużo masówek rodem z Ikei, niektórym ten tred już się
  • Odpowiedz
A po co drukować książkę? Nie lepiej self-publishing e-booka? (I jak zarobi to potem ewentualnie druk egzemplarza na półkę ;)).
  • Odpowiedz
@katarzyna-iwona-haponiuk: Odzywałaś się do wydawnictw? Może warto zrobić jakiś film, kolaborację z kimś z polskiej sceny DIY?
Na myśl przychodzi mi nasz lokalny @Trollsky i Ekwipunek Dźwigany Codziennie na YouTube - dużo recenzji polskiego rękodzieła różnych twórców, często drewnianego/skórzanego, dodatkowo sami cośtam czasem dziergają.
  • Odpowiedz