Wpis z mikrobloga

@Tosh: to są zajęcia grupy rekonstrukcyjnej "życie na wsi" zabawa dla całej rodziny, zwłaszcza dzieci, ale starsi tez mogą coś ciekawego z tego wynieść... nie na każdym osiedlu są organizowane takie eventy - trzeba docenić..

ale jak ktoś wyprowadza się do domu koło pola czynnie uprawianego i ma pretensje że ktoś pracuje na swoim polu?
ładuj się koło zajezdni tramwajowej i krzycz że tramwaje hałasują...
  • Odpowiedz
@Hav0c:
Tobiass: Lublin to zupełnie inna liga niż Rzeszów i nie musi się do niego porównywać, by poczuć się lepszym.
Też Tobiass: Ha ha, my mamy Ubera, a wy nie.
  • Odpowiedz
@Tobiass: Ale co w tym dziwnego? Przecież Lublin i Radom to większe miasta niż Rzeszów.

Przecież to Rzeszów jest ekspertem od podbijania okolicznych wioch xD

Tak właśnie jest. Zanim wjedziesz na realne przedmieścia najpierw mijasz włączoną do Rzeszowa wiochę, a dopiero potem zaczynają się przedmieścia, a to na drogach krajowych, a przecież miejscami granice miasta sięgają pod granice Świlczy i Hermanowej.

1/3 obecnej powierzchni jest #!$%@? potrzebna, bo patodeweloperka ma
  • Odpowiedz
@Tosh jak na ironię mieszkańcy sąsiednich bloków bardzo sobie to chwalą xD jest element folkloru i przede wszystkim nie jest tam wsadzony kolejny blok, więc sąsiedzi nie patrzą sobie do sypialni. Żeby nie było, do OPa podchodzę z dystansem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tobiass: No w sumie ten Lublin to same wieżowce, skwerki, miejsca zabaw i inwestycje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko powiedz mi, co jest złego w przyłączaniu bezpośrednio przylegających wioch? Przynajmniej miasto się rozpycha, bo nie ma już w centrum miejsca do budowy.

Lublin też chce się rozpychać, ale z nikłym skutkiem. Próbują Elizówkę przyłączyć od ilu lat? 16?
grn1993 - @Tobiass: No w sumie ten Lublin to same wieżowce, skwerki, miejsca zabaw i ...

źródło: comment_1598601144aVTeKepgJIOcm0oDma6reB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@grn1993 Elizówke xD była jedna sytuacja od ponad 30 lat i tyle. A ta mapa świadczy jedynie że nigdy nie byłeś w Lublinie a mapy google nigdy nie oddają sytuacji jaka jest naprawdę .
  • Odpowiedz
Tak. Pod sedziszów i dynów jeszcze powiedz.

@rmk93: Nie, tak jak wskazałem, nie inaczej. Wciąganie różnych wioch, aż pod siedziby sąsiednich gmin, kiedy prawidłowe przedmieścia nie są jeszcze dobrze zabudowane.
  • Odpowiedz
@grn1993: Nie ma to jak zaznaczyć sławin, gdzie masz gęstą zabudowę domkami jednorodzinnymi i pełno zieleni. No i górki czechowskie, gdzie będzie syf bo Tbv zadziałało, żeby nie musieć parku robić.
  • Odpowiedz
@Tobiass: w Szczecinie też dalej nie mamy, bo złotówy już się wyszkoliły i nie jebią na kursy za 200 zł, tylko mają tak tanio, że Uber nie jest w stanie już kroić mniej
  • Odpowiedz
@Tobiass: Ja to w ogóle nie wiem po co robić jakieś wyimaginowane wojenki między miastami? Mieszkam od urodzenia w Lublinie, no ale kuźwa miasto jak miasto. Poza tym praktycznie wszyscy są w tym kraju Polakami, a ludzie traktują się jak gówno. Nie dziwię się, że w Polsce jest #!$%@? skoro nawet na poziomie lokalnym są gównowojenki.

A i Uber to chyba nie jest nic specjalnego. W Lublinie od dawna jest
  • Odpowiedz
@Tobiass
@Gromasz1488

Wy się #!$%@? do jakiegoś znaku w polu z dupy to ja się mogę #!$%@?ć do waszej zieleni i domków jednorodzinnych. Z resztą czym się różnią te osiedla domków jednorodzinnych i "pełno zieleni" od dawnych wioch przyłączonych do Rzeszowa gdzie jest zabudowa domków jednorodzinnych i pełno zieleni? Widzisz gdzieś różnicę?

Te wasze tereny zielone i domki jednorodzinne też kiedyś były wlaczanymi do miasta wichami i nawet z tym nie handlujcie (
  • Odpowiedz