Wpis z mikrobloga

@mirekxc: @SantiJacope: Dzwoniłem dzisiaj do TUI, mówili, że cały czas walczą z rządem, żeby Kanary wyłączyć. Jak zobaczycie na ofertę TUI, to wycieczki na kanary cały czas są dostępne:
https://www.tui.pl/wypoczynek/wyniki-wyszukiwania-samolot?q=:price:byPlane:T:a:WAW:dF:6:dT:8:startDate:01.09.2020:endDate:30.09.2020:ctAdult:2:ctChild:0:c:FUE:c:LPA:c:GMZ:c:ACE:c:TFS:c:IC:tripType:WS&fullPrice=false

Na baleary już od dawna nie. Więcej informacji mają mieć jutro lub w poniedziałek :/
Dzwoniłem dzisiaj do TUI, mówili, że cały czas walczą z rządem, żeby Kanary wyłączyć. Jak zobaczycie na ofertę TUI, to wycieczki na kanary cały czas są dostępne:


@Boniasty: Rainbow i ITAKA również lobbują za wyłączeniem Kanarów. Mam cichą nadzieję, że pozwoli to na utrzymanie lotów Ryanair i Wizzair, które przylatują do PL z UK i z Węgier, a potem lecą na Kanary.
Wyjdzie na to, że ten kretyn szumowski coś dobrego zrobił. Wyjechał na Kanary, nie nosił maseczki kiedy musiał, ale żeby nie zrobić wizerunkowej gafy, rząd wykluczy Kanary :D


@Boniasty: Oby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SantiJacope:

Zakaz nie będzie stosowany do statków powietrznych wykonujących loty międzynarodowe:

4. wyczarterowane przed dniem 15 marca 2020 r. na zlecenie organizatora turystyki lub podmiotu działającego na jego zlecenie.

To jest bardzo ciekawe, może Szumi wyczarterował sobie 14 Marca po prostu. Nie było tego w poprzednim rozporządzeniu.