Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki,

Chce montować #caraudio w swoim aucie a jestem calkiem zielony w temacie. Zdaje sobie sprawę, że z car audio jest jak ze skladaniem komputeraa - kazdy ma swoje firmy ktorych glownie sie trzyma - ale bardziej chodzi mi o parametry niż o firmę. Na co najlepiej w parametrach zwracać uwagę ? Bo ile parametrów tyle opinii. Ktoś robił coś w ostatnim czasie i może podzielić się informacjami o odczuciach ? Budżet ~5k za calość (bez radia - radio mam)

#caraudioboners #motoryzacja #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 4
@Adio912: nie wkladaj wiecej niz 5% wartości samochodu, w wielu przypadkach wygłuszenie da lepsze efekty niż lepszy system. unikaj chińskiego badziewia i cebulowania na najważniejszych rzeczach.
@Adio912: Zależy co chcesz osiągnąć, mi pierdziały głośniki kupiłem grube przewody, wzmaka i dobry dwudrożny zestaw, a dalej słucham jak normalny człowiek a nie tak żeby ogłuchnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Od siebie polecam zestaw dwudrożny na przód i skrzynię zamkniętą do bagażnika, wygłuszenie drzwi. Zwiększysz komfort jazdy i jakość dzwięku, a wydasz okolice 2000 z montażem
@Mawid_Dotyka: Na początku chce wrzucić sama skrzynie basowa + wzmacniacz żeby zobaczyć czy to wystarczy, póki co mam coś takiego


@techninja: Na początku byłem strasznie napalony na ekran, ale zaczynam się przekonywać do tego żeby zrobić wygłuszenie i zostawić swoje zwykle radio :)
@Adio912: Jeżeli nie słuchasz głośno muzyki to samo wygłuszenie daje dużo, jak słuchasz głośno to wszystko w aucie zaczyna rezonować i zaczyna się karuzela ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeździłem z kolegą który miał tubę aktywną w megance i faktycznie bas był ale grał 1 skrzypce i nie było żadnej wyrazistości. Skrzynia na start to dobre wyjście poza tym łatwo podłączyć