Wpis z mikrobloga

To co się dzieje w komentarzach do tego znaleziska: https://www.wykop.pl/link/5669311/sprawca-masakry-w-christchurch-skazany-na-dozywocie/ jest nie do pojęcia. Jedno wielkie czczenie mordercy w komentarzach, bo zabił niewinne osoby islamskiej wiary.
Czym jesteście lepsi od tych których tak nienawidzicie? Cieszycie się lub śmiejecie się z masowego morderstwa tak samo jak ekstremiści islamscy, których nienawidzicie za to, że się cieszą z udanych zamachów. Jesteście tacy sami mimo że tego nie widzicie, jedyne co was różni to "cel". Jesteście ekstremistami, którzy jako sukces uznają czyiś ludzki dramat.

#wykop #glownapelnagowna #moderacjacontent #neuropa #4konserwy #bekazprawakow
Reepo - To co się dzieje w komentarzach do tego znaleziska: https://www.wykop.pl/link...

źródło: comment_1598532376kByIMzSin5Ic7Jroe9aIZP.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • 5
@Reepo To jest ta sama mentalność jak u muzułmanów, którzy się cieszą, że ich brat w wierze zabił kilku niewiernych w zamachu.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: radykalizacja zaczyna się od słów rzucanych bez jakiejkolwiek empatii, bo w internecie o to łatwo nie widząc drugiego człowieka, a później jakiś napaleniec czytając wysrywy trolli i internetowych napinaczy się inspiruje i robi czyn. Tak było w przypadku Christchurch, słowa na chanach, czyn mordowania.
  • Odpowiedz
radykalizacja zaczyna się od słów rzucanych bez jakiejkolwiek empatii,


@Reepo: są na to jakieś dane? ja bym obstawiał że jak kogoś nie znasz to lekką ręką rzucasz najbardziej radykalne komentarze, a jak tylko juz dochodzi realna znajomość to emocje są dużo łagodniejsze. i taki przysłowiowy dres zwyzywa geja przez internet, z anonimowego konto to już w ogóle może dojść do radykalnego hejtu, a jak przyjdzie to kontaktu z szefem w
  • Odpowiedz
@jankes83: Słuchaj tłuku, nie wiem co tam ci sie uwidziało ale nigdzie nie pisałem, że wychwalam tego szura.

Niemniej fakt jest taki, że bbc zamiast informować zaczęło już dawno agitować. White supremacist to nie jest słowo adekwatne w tej sytuacji i tyle.

A swoje urojenia przedstaw lekarzowi.
  • Odpowiedz