Wpis z mikrobloga

Kibice #ekstraklasa i w sumie wszystkich klubów w Polsce - po wczorajszej porażce #legia na tym portalu ze śmiesznymi obrazkami wylano na nas i nasze drużyny wiadro, o ile nie basen pomyj. W większości przypadków jest to kolejny na wypoku przejaw ojkofobii.

Pamiętajcie - my mamy tożsamość, dumę, masę zajebistych wspomnień i przyjaciół, a przede wszystkim pasję. Kibice różnych barcelon, manchesterów i reali - emanację pieniążków szejków i gówno zapakowane w ładny i drogi papierek ( ͡º ͜ʖ͡º)

WSPIERAJ SWÓJ LOKALNY KLUB!

#pilkanozna #mecz #mirkohooligans i w sumie #bekazlewactwa
Jegwan - Kibice #ekstraklasa i w sumie wszystkich klubów w Polsce - po wczorajszej po...

źródło: comment_1598530930HoPME2QzeXBYpCeWFYEu1t.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Jegwan: to już chyba podchodzi pod syndrom sztokholmski, że im mocniej legia przegrywa i im bardziej jest przepłacana, tym bardziej zaślepieni są jej kibice xD

Pamiętajcie - my mamy tożsamość, dumę, masę zajebistych wspomnień i przyjaciół, a przede wszystkim pasję.


To tak samo jak każdy inny klub, pod tym względem nie jesteście wyjątkowi xD
  • Odpowiedz
@Jegwan: można wspierać swój lokalny klub i kibicować jakiemuś ManU czy Juventusowi. Czy to nie jest prawilne?

Natomiast na samą myśl o płaceniu za absurdalne kontrakty tych panienek i bumelantów co grają w polskich klubach, rzygać mi się chcę.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: każdy kibic powinien tak mówić o ile nie jest januszem kibicującym np Małyszowi w szczytowej formie. Tak jak napisał OP Support your local football team, tam nie będzięsz miał wielu sukcesów więc pewnie się zrazisz ale chłopakom to się przyda a i atmosfera zgoła inna.
  • Odpowiedz
@Jegwan wolę sobie obejrzeć mecze Manchesteru United (oglądam praktycznie 90% meczów w sezonie) albo też inny w Premier League, a nawet od czasu do czasu Serie A, Bundesligę czy La Ligę niż Ekstraklasę. Jeśli już mi się zdarzy obejrzeć Eklapę to przeskok jakościowy jest dla mnie zbyt duży by obejrzeć więcej niż jeden, dwa mecze w sezonie. Podziwiam ludzi którzy to oglądają i jeszcze się tym jarają.
  • Odpowiedz
@krzykrzy1995: masz chyba problem z logiką, napisałem ci że kibicując swojej lokalnej drużynie raczej kibicem sukcesu nie będziesz o ile wytrwasz xd. Kibicując np takiej Barcelonie tylko dlatego, że prawie cały czas wygrywa nie jest żadną sztuką a i poradziliby sobie w zupełności bez twojego wsparcia.
  • Odpowiedz
@Jimothy: ja mam w drugą stronę, zerknę sobie ze 2-3 w roku na jakiś mecz LM i patrzę: "o #!$%@?, to taki przerzut przez całe boisko można skleić do nogi, nie trzeba poprawiać 3 razy przyjęcia?" XD
  • Odpowiedz
@VrubeL: Kibice suckesu, bo lubią obejrzeć piłkę na poziomie a nie marnować swój czas na ligę kartoflana? XD Śmieszny jesteś xD Ladujcie dalej kosmiczne pieniądze w tych nieudaczników, którzy mają #!$%@? na piłkę a chcą się tylko jak najmniejszym kosztem nachapac wypłaty, bo mają swoje wierne pieski, które zawsze będą wiernie im wpłacali pieniążki
  • Odpowiedz
  • 2
@udgz śmieszny jesteś. Kto laduje kosmiczne pieniądze w twój local football team? Kibice bo oglądają Barce w Tv a nigdy nie byli na jej meczu? Chyba oglądacze bo obok kibica to oni raczej niestali nawet a raczej fani piłki a nie kibice. Nie myl pojec
  • Odpowiedz
@VrubeL ja zawsze kisne z tych wielkich fanów zachodnich klubów. Rozumiem oglądać, bo fajnie patrzeć na taki poziom futbolu. No ale #!$%@?... Pisać jakim to nie jest się fanem jakiegoś klubu tylko dlatego że wygrywa xD
  • Odpowiedz